سرگرمیفیلم و بازی

فصل سوم چپتر 2 فورتنایت چه زمانی آغاز می شود + همه آنچه که می دانیم

فصل دوم از چپتر 2 بازی فورتنایت رو به پایان است، بنابراین چه انتظاری از فصل سوم Chapter دوم Fortnite می توان داشت؟

زمان آغاز فصل سوم چپتر 2 بازی فورتنایت و همه آنچه که تاکنون از فصل 3 چپتر دوم Fortnite می دانیم ؛ تا کنون بیش از ده هفته از فصل دوم از چپتر دوم بازی فورتنایت می گذرد و هنوز ادامه دارد و زمان پایان آن تا خرداد ماه تمدید شده است و بعد از آن آغاز فصل 3 از Chapter دوم بازی Fortnite را خواهیم دید.

از این رو برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان آغاز ، داستان و موارد دیگر فصل ۳ چپتر دوم فورتنایت با بخش اخبار بازی ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید: کنسرت جدید فورتنایت در مود Party Royale + دانلود و تماشای آنلاین

فصل 3 از چپتر دوم بازی فورتنایت چه زمانی شروع می شود؟

زمان آغاز فصل 3 از چپتر 2 بازی Fortnite

یک فصل از بازی فورتنایت معمولا در حدود 10 هفته طول می‌کشد و در مواردی خاص یک یا دو هفته به مدت زمان آن اضافه می شود، اما به لطف کریسمس و رویداده‌ای دیگر فصل دوم از چپتر 2 به مدت 18 هفته طول کشید و به پایان رسید!

در ابتدا قرار بود فصل جاری (دوم) در اواخر ماه آوریل (اوایل اردیبهشت ماه) به پایان برسد، اما اخیرا Epic Games اعلام کرده است که این فصل به مدت یک ماه تمدید شده است، به این مغنی که تا پایان ماه می (اواسط خرداد ماه) ادامه خواهد داشت و آغاز فصل سوم در تاریخ 4 ژوئن 2020 (15 خرداد 1399) برنامه ریزی شده است.

بزرگ‌ترین تغییرات در فصل سوم چپتر 2 فورتنایت چه خواهد بود؟

بزرگ‌ترین تغییرات در فصل سوم چپتر 2 فورتنایت

اگرچه ما هنوز تایید نکرده ایم که چه تغییراتی رخ خواهد داد، اما اعلان هایی در بازی به وجود آمده است که به وقایع فصل بعد اشاره می کنند، چرا که آن‌ها وجود آب در جزیره را نشان می‌دهند که ممکن است خبر از جاری شدن سیل در آن بدهند.

بازیکنان تیز بین شروع به تشخیص چاله‌های (ایجاد شده با آب) موجود در اطراف نقشه کرده‌اند، از جمله آن‌هایی که در Fortnite SHADOW safe house Beta دیده می‌شوند، اما ما باید کمی بیشتر صبر کنیم تا ببینیم آیا این گودال در آستانه سیل گسترده قرار دارد یا نه.

هزینه بتل پس فصل 3 از چپر 2 بازی فورتنایت چقدر خواهد بود؟

هزینه بتل پس فصل 3 از چپر 2 بازی فورتنایت

مانند فصل گذشته، اگر می خواهید Battle Pass فصل سوم از چپر دوم بازی Fortlite را داشته باشید، تا تمام پاداش های اضافی که ارائه می شود را باز کنید، باید 950 وی-باکس هزینه کنید.

کمترین بسته وی-باکس موجود در شاپ 1000 تایی می باشد که هزینه ای 9.99 دلاری دارد، یعنی تمام آنچه که شما برای باز کردن Battle Pass نیاز دارید. همچنین می توانید Battle Pass را با مبلغ 9/49 دلار به دوستان خود هدیه دهید.

همچنین اگر می خواهید در ابتدای شروع فصل به لول های بالاتر برسید، در همان ابتدا می توانید با خرید Battle Bundle که 2800 وی-باکس هزینه دارد، 25 Level ارتقا خواهید یافت.

البته، اگر در این فکر هستید که چگونه وی-باکس رایگان بدست آورید، می‌توانید آن‌ها را در طول فصل جاری به دست آورید، بنابراین مطمئن شوید که تا پایان فصل 2، 950 وی- باکس در اکانت خود داشته باشید.

Battle Pass فصل 3 از چپتر دوم فورتنایت شامل چه چیزهایی خواهد بود؟

Battle Pass فصل 3 از چپتر دوم فورتنایت

در حال حاضر ما مطمئن نیستیم که سیزن 3 از چپتر 2 بازی Fortnite به کجا خواهد رفت، اما می خواهیم همه سرنخ هایی را که در طول فصل جاری در جریان است، مورد توجه قرار دهیم.

ما انتظار یک تغییر بزرگ برای فصل 2 بعد از انتقال عظیم بازی فورتنایت به چپتر دوم را نداشتیم، اما با مکان‌های جدید، موضوع secret agent و دشمنان هوش مصنوعی که Epic معرفی کرد، به ما نشان دادند که هر چیزی می‌تواند رخ دهد.

مطالب این مقاله در طی روزها و هفته های آینده با انتشار اخبار و کسب اطلاعات جدید بروز می شود، بنابراین برای اطلاع از اخبار فصل سوم از چپتر 2 بازی فورتنایت ، در روزهای آینده به این مقاله سر بزنید.

منبع
Games Radar

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *