سرگرمیموزیک

برنامه کنسرت های آنلاین مجازی ایران در روزهای قرنطینه کرونا

تاریخ و زمان پخش اجراهای مجازی آنلاین خوانندگان روزبه نعمت اللهی، فرزاد فرزین و اشوان

برنامه کنسرت های آنلاین خوانندگان در روزهای قرنطینه کرونا ؛ همانطور که می دانید با شیوع ویروس کرونا در کشورمان ایران تمام برنامه فرهنگی مانند سینما و کنسرت های خوانندگان تا اطلاع ثانوی لغو و متوقف شدند. از این رو برخی از خوانندگان موسیقی مطرح پاپ کشورمان همچون روزبه نعمت اللهی، فرزاد فرزین و اشوان تصمیم به اجرای کنسرت های مجازی آنلاین گرفتند، در ادامه برای مطلع شدن از زمان و نحوه پخش برنامه کنسرت های آنلاین مجازی ایران در روزهای قرنطینه کرونایی با بخش کنسرت ماگرتا همراه باشید.


برنامه کنسرت آنلاین مجازی فرزاد فرزین

برنامه کنسرت آنلاین مجازی فرزاد فرزین

کنسرت مجازی فرزاد فرزین تاریخ ۲۸ اسفند ۹۸ ساعت ۱۰ شب در کانال یوتوپ وی به آدرس https://youtube.com/c/farzadfarzinnet برگزار خواهد شد. علاقمندان با مراجعه به کانال یوتیوب فرزاد فرزین در زمان مشخص شده می توانند به تماشای این اجرای زنده بنشینند.

این هنرمند اجرای زنده مجازی خود را اینگونه اعلام کرد:” امسال همه مجبوریم مثل بچه های ترنم تو قرنطینه بمونیم تا از این بلا رد شیم. هرکدوممون هر کاری از دستش بر میاد باید واسه هم انجام بده کنسرتها کنسل شده اما من از همین راه دور براي همتون برگزارش میکنم .. ساعت ۱۰ شب ۲۸ اسفند بصورت زنده دعوت میکنم از همه شما عزیزانم که این روزها بخاطر این بیماری تو خونه هستين و ميدونم چقدر سخته یا تمامی پزشکان و پرستاران عزیز که قهرمانهای ملی این روزهای ما هستن به کانال یوتوب من بیان تا ساعتی در کنار هم شاد باشیم..”

برنامه کنسرت آنلاین مجازی روزبه نعمت اللهی

برنامه کنسرت آنلاین مجازی روزبه نعمت اللهی

کنسرت متفاوت روزبه نعمت اللهی در مرکز همایشهای برج میلاد تهران با صندلی های خالی و حضور دوستداران موسیقی در فضای مجازی بصورت آنلاین برگزار می شود. روز اجرا و نحوه تماشای این برنامه شنبه ۲۴ اسفند ماه در لایو اینستاگرام روبه نعمت اللهی به آدرس @roozbeh_nematollahi و به صورت پخش زنده در آپارات به آدرس aparat.com/roozbeh_nematollahi خواهد بود.

این هنرمند اجرای زنده مجازی خود را اینگونه اعلام کرد:” این کنسرت برای شمایی است که در این سال‌ها هم نفس ام بوده اید، کنسرتی را در سالن خالی برج میلاد برگزار خواهم کرد اما یقین دارم صدای هم‌صدایی تان از دور تحملی می‌شود برای گذراندن این روزهای بی‌نفس”

برنامه کنسرت آنلاین مجازی اشوان

برنامه کنسرت آنلاین مجازی اشوان

اجرای زنده مجازی و آنلاین اشوانُ خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان جمعه ۲۳ اسفند ۹۸ ساعت ۱۹ در لایو صفحه اینستاگرام وی به آدرس @ashvan_official برگزار خواهد شد.

این هنرمند اجرای زنده مجازی خود را اینگونه اعلام کرد:” تو این روزای سخت تنها کاری که میتونستم انجام بدم همین بود که به فکر بهانه ای باشم تا بتونیم دقایقی رو متفاوت کنار هم باشیم.برای هم باشیم..”

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *