سرگرمی

با دیدن این تصاویر از حقایق شخصیت پنهانی خود آگاه شوید !

تست شخصیت شناسی با دیدن تصاویری خاص

تست شخصیت شناسی تصویری – آیا از شخصیت خود با خبر هستید؟ امروز در این مقاله تصاویر گوناگونی را آماده کرده ایم که بر اساس نحوه دید شما نسبت به آن تصاویر، می توانید به حقایق شخضیت خود دست پیدا کنید. با ماگرتا همراه باشید.

تست شخصیت شناسی تصویری
تست شخصیت شناسی تصویری

همچنین مطالب زیر را بخوانید:

دانستنی های جالب و خواندنی سریال بازی تاج و تخت – گیم اف ترونز

مردم کشورهای مختلف جهان ، چگونه خندیدن خود را تایپ می کنند؟

پیشنهاد تیم تحریریه

تست شخصیت شناسی تصویری

اگر بعد از حل تست ها جوابی که پیدا کردید کاملا درست بود، مهم ترین چیزی که باید از آن بیاموزید اصلاح و بهبود خود پس از انجام آن است. پس این تست ها را جدی بگیرید و با دقت به آن ها پاسخ دهید تا جوابی که به دست می آید اشتباه نباشد.

تصویر اول: وارد کدام یک از درب‌های زیر می‌شوید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست اول

اگر درب اول را انتخاب کردید:

اگر این درب را باز می کنید شما فردی متفکر و دلسوز و بسیار باهوش و کنجکاو هستید که دوست دارید از عجایب سر در بیاورید، البته ممکن هست دلیل دیگر هم داشته باشد( مثلا فوت کردن عزیزان و دلتنگ شدن برای آن ها)

اگر درب دوم را انتخاب کردید:

شما فردی مغرور اما قوی و با قدرت هستید + جذاب و نسبت به بسیاری از مسائل بیخیال هستند البته میتواند دلایل دیگر هم مثل دنبال خوشگذرانی بودن یا عاشق مادیات بودن هم باشد.

اگر درب سوم را انتخاب کردید:

شما به احتمال زیادی فردی جسور و نابغه هستید علاوه بر آن زیر کار در رو و خوشفکر و سیاستمدار هم هستید که میتوان گفت اطلاعات و نگاه شما نسبت به چیز ها با سایرین متفاوت می باشد.

تصویر دوم: در تصویر زیر چه چیزی می بینید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست دوم

اگر یک جمجمه را در تصویر می بینید:

اگر یک جمجمه را در تصویر می بینید بدانید که شما انسان واقع بین و تا حدودی منفی باف هستید. به نظر شما همه چیز در زندگی فانی و زود گذر است.

اگر یک زن را در تصویر می بینید:

به احتمال فراوان ذاتاً انسان ساده دل و زودباوری هستید و به ندرت و خیلی سخت متوجه خطرات و مشکلات می شوید. 

تصویر سوم: در تصویر زیر گربه به کدام سمت می‌رود؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست سوم

کسانی که فکر می‌کنند گربه به پایین پله‌ها می‌رود:

آن دسته از افراد که گمان می کنند که گربه از پله ها پایین می آید شخصیت دقیق و حواس جمع دارند. و تمام جوانب و زوایای قضیه را بررسی می نمایند. این افراد از هوش بالای برخوردار هستند وقدرت درک بالایی دارند. به مسائل و مشکلات خود به صورت کامل و با دقت می نگرند.

کسانی که فکر می‌کنند گربه به بالای پله‌ها می‌رود:

کسانی که گربه را در حال بالا رفتن از پله می بینند. این افراد شخصیت نامرتب و بی نظم دارند. دید آنان در مسائل عمیق نیست. و بسیار سطحی به قضایا می نگرند. این افراد سعی می کنند زندگی شادی داشته باشند و از انتقاد بسیار بی زارند.

تصویر چهارم: در تصویر زیر چه چیزی می بینید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

تست حاضر، یک تست از سری تست‌های مولر است. تست مولر با توجه به نوع نگاه فرد به زندگی، ویژگی های شخصیتی او را بیان می کند. در تصویر بالا از تست مولر ، در نگاه اول چه میبینید؟

پاسخ تست چهارم

اگر سیب را انتخاب کرده‌اید یعنی فردی خوش‌بین هستید:

به سرعت می‌توانید خود را با تغییرات محیطی وفق دهید. در ارتباط گرفتن با اطرافیان مشکلی ندارید و به ندرت احساس تنهایی می‌کنید. گرچه کمی خجالتی هستید اما در جامعه بسیار اجتماعی رفتار می‌کنید. ظاهر‌بین نیستید. آموختن را دوست دارید و به موضوعات ماورائ طبیعه و فلسفی هم علاقه‌مندید. اگر این خصوصیات با شخصیت شما نمی‌خواند یعنی در یک دوره احساسی به این تست پاسخ داده‌اید.

اگر چاقو را انتخاب کرده‌اید، فردی روشمند هستید که ثبات را می‌پسندد:

شما عاشق برنامه‌ریزی هستید و تغییر را نمی‌پسندید. دنبال هارمونی هستید و آرامش را بیش از تحرک زیاد دوست دارید. توجه‌تان به جزئیات بالاست اما گاه در توجه به جزئیاتی که می‌تواند به شما در رسیدن به موفقیت کمک کند جا می‌مانید.

اعتماد به نفس خوبی دارید و در عین اینکه فردی منطقی هستید بی‌احساس عمل نمی‌کنید. برای شما ثبات روحی و احساسی به معنی موفقیت است. منطقی رفتار می‌کنید و این موضوع خوب است اما در مواجهه با تعاملات برنامه‌ریزی نشده دچار استرس می‌شوید. شما فردی مسئولیت‌پذیر هستید که سر قولش می‌‌ماند.

اگر پروانه را انتخاب کرده‌اید یعنی شما فردی بسیار خلاق هستید:

در چشم شما دنیا محیطی ناشناخته است و ذهن خلاق و کنجکاوی به آن دارید. شما همانند یک هنرمند به زندگی نگاه می‌کنید. هر اتفاقی برایتان بیافتد را به خوبی تغییر می‌دهید دنبال راه‌حل‌های ساده برای مشکلات‌تان نیستید و بیشتر از غرایزتان پیروی می‌کنید. بسیار حساس و احساساتی هستید و علاقه زیادی به ادبیات و شعر و موسیقی دارید.

تصویر پنجم: در تصویر زیر چه چیزی می بینید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست پنجم

اگر شما یک زن با لب های قرمز می بینید:

شما شخصیت بسیار قوی و روشنی دارید. زندگی به احتمال زیاد برای شما سورپزایز ها و مشکلات زیادی به همراه داشته اما شما یاد گرفتید که چگونه آن ها را حل کنید.

مهم این است که شما در زمینه کار های اجتماعی و خلاقانه موفق هستید و به شما پیشنهاد می کنیم که مشاغلی را انتخاب کنید که در زمینه ی طراحی و ارتباطات باشد.

اگر یک مرغ را می بینید:

مغز شما همیشه سعی می کند که چیز های مثبتی را که بر زندگی تان تاثیر گذاشته، ببیند. شما فردی بسیار صبور هستید و در زمینه ی علم و ریاضیات عالی عمل می کنید.

به شما پیشنهاد می کنیم مشاغلی را انتخاب کنید که در زمینه ی معماری و خدمات مالی باشد.

اگر تصویری از یک مرد را می بینید:

تبریک می گوییم! شما یک نابغه هستیید و می توانید در همه ی زمینه ها به موفقیت برسید چون مغز شما به راحتی بر روی راه حل ها تمرکز می کند نه مشکلات. شما یک فرد خلاق هستید و در همه ی زمینه های شغلی می توانید استعداد خود را شکوفا کنید.

تصویر ششم: در تصویر زیر چه نوع پرنده‌ای می بینید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست ششم

اگر یک اردک را می بینید:

اگر اولین تصویری که با دیدن این عکس در ذهن شما نقش می بندد یک اردک باشد، بدون شک نیمکره ی راست شما بر نیمکره ی چپتان غالب است و انسان مهربان و دلسوزی هستید.

اگر یک خرگوش را می بینید:

پس نیمکره ی چپتان بر نیمکره ی راست مغزتان تسلط دارد و این بدان معنا خواهد بود که شما اصولاً انسان مصممی هستید و کمتر به دیگران اهمیت می دهید.

اگر هم خرگوش و هم اردک را همزمان می بینید:

بنابراین یک شخصیت خلاق دارید. قوی ی تخیل شما بسیار عالی عمل کرده و نکات ریز را به خوبی متوجه می ش

تصویر هفتم: در تصویر زیر، این زن به کدام سمت می‌چرخد؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست هفتم

اگر این را در حال چرخش در جهت عقربه‌های ساعت می‌بینید: الان درحال استفاده از نیمکره سمت راست مغزتان هستید.

اگر در خلاف جهت عرقه های ساعت میبینید: پس از نیمکره چپ مغزتان استفاده کردید.

تصویر هشتم: در تصویر زیر چه چیزی می بینید؟

تست شخصیت شناسی تصویری

پاسخ تست هشتم

اگر یک فیل می بینید:

اگر اول فیل را دیدید، می توانید یک تصویر کلی از آینده در ذهن خود بسازید و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. بیشتر وقت ها با برنامه به خواسته های خود می رسید و این در حالیست که دیگران فکر می کنند شما شخص بی فکری هستید.

اگر یک موش می بینید:

توجه به جزئیات کوچک، کار شماست و این ویژگی باعث شده چیز هایی که دیگران به آن ها توجه ندارند را به راحتی درک کنید. شما می توانید یک روانپزشک موفق باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

یک دیدگاه

  1. یه فیل گذاشتین .شش سوم تصویر میشه؟بعد اون زیر یه چیزی هم به چشم می خوره اونوقت میگین کدام را اول دیدید؟😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =