سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۱۵۳ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 153 ریاضی یازدهم تجربی از درس آمار توصیفی فصل 7

جواب فعالیت صفحه ۱۵۳ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۷ «آمار و احتمال» درس آمار توصیفی ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 153 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۵۳ ریاضی یازدهم با توضیح

محمد، جرم ۵ نفر از دوستان خود را پرسید و آنها را در جدول زیر یادداشت کرد. سپس میانگین جرم دوستان خود را حساب کرد. در تصویر زیر پاسخ را مشاهده کنید:

حل فعالیت صفحه 153 ریاضی یازدهم تجربی
حل فعالیت صفحه 153 ریاضی یازدهم تجربی

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۱۵۱ و ۱۵۲ ریاضی یازدهم
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب تمرین صفحه ۱۴۲ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ فعالیت صفحه ۱۵۳ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *