سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۵۴ ریاضی یازدهم تجربی

گام به گام صفحه 154 ریاضی یازدهم تجربی از درس آمار توصیفی فصل 7

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۵۴ ریاضی یازدهم تجربی از فصل ۷ «آمار و احتمال» درس آمار توصیفی ؛ برای مشاهده گام به گام صفحه 154 ریاضی پایه یازدهم در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

پاسخ صفحه ۱۵۴ ریاضی یازدهم با توضیح

۱- در فعالیت قبل، میانگین جرم دوستان محمد چند گرم است؟

۲- هوای اهواز در هر ساعت از یک روز بهاری گزارش شد. اگر میانگین دمای هوا ۲۸ درجه سانتی‌گراد باشد، میانگین دمای هوا چند درجه فارنهایت است؟ (راهنمایی : F برابر ۳۲+۹/۵C)

حل سوالات صفحه 154 ریاضی یازدهم با توضیح
حل سوالات صفحه 154 ریاضی یازدهم با توضیح

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۱۵۳ ریاضی یازدهم
و
جواب تمرین صفحه ۱۵۱ و ۱۵۲ ریاضی یازدهم تجربی
و
جواب کاردرکلاس صفحه ۱۴۵ ریاضی یازدهم تجربی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۵۴ ریاضی یازدهم تجربی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *