سبک زندگی

جواب معما و سرگرمی صفحه ۱۴۰ ریاضی پنجم

حل سوالات معما و سرگرمی صفحه 140 ریاضی پنجم دبستان، مرور تمرینات فصل ۷ آمار و احتمال

جواب معما و سرگرمی صفحه ۱۴۰ ریاضی پنجم ابتدایی از قسمت مرور فصل ۷ «آمار و احتمال» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۱۳۸ و ۱۳۹ ریاضی پنجم

جواب معما و سرگرمی صفحه ۱۴۰ ریاضی پنجم

حل معما و سرگرمی صفحه 140 ریاضی پنجم فصل 7

این بازی را می توانید چند نفری انجام دهید. هرکدام یکی از خودروها را انتخاب کنید و یک مهره روی آن قرار دهید. دو تاس را بیندازید و عدد روی آنها را جمع کنید. خودرویی را که عدد روی آن با حاصل جمع به دست آمده برابر است، یک خانه به جلو ببرید (می توانید مهره را حرکت دهید). بازیکنی برنده است که خودرو او زودتر از بقیه به پایان مسیر برسد.

پاسخ صفحه ۱۴۰ ریاضی پنجم فصل آمار و احتمال
پاسخ صفحه ۱۴۰ ریاضی پنجم فصل آمار و احتمال

پاسخ: به عنوان مثال عدد ۱۲ برای یک نفر است، اگر آن شخص تاس را بیندازد و مجموعش ۱۲ شود ماشینش یک خانه جلو می آید، دفعه بعد که مجددا نوبت این شخص می شود اگر باز حاصل تاس‌هایش ۱۲ شود دوباره یک خانه جلو می آید و به همین ترتیب هرکس زودتر به پایان برسد برنده است.

همچنین بخوانید: جواب صفحه ۱۳۷ ریاضی پنجم

🟦 در این نوشته جواب معما و سرگرمی صفحه ۱۴۰ ریاضی پنجم را مرور کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو نمایید. همچنین شما می توانید این کار را برای سایر کتاب های درسی‌تان نیز انجام دهید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

19 دیدگاه

  1. واقعا سایتتون خیلییییییییی خوبه من خیلییییییی این سایت رو دوست دارم و کسی رو هم تا الان ندیدم که از سایت شما تعریف نکنه💝💝💝💝💖💖💖💖💖💗💗💗💗💞💞💞💞💕💕💕♥️♥️♥️♥️

    1. ماگرا عشقققققق منه ممنون ک تا الان کمک ب ما کردی یا تغلب اگه تو نبودی من الان مونده ع بودم😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏🥇🥇🥇🥇😁😇

  2. این سایت یعنی سایت “ماگرتا” بهترین سایته
    همیشه جواب های سوال هارو کامل جواب میده😊
    دستتون درد نکنه 😁😘😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *