سبک زندگی

جواب صفحه 29 ریاضی دهم انسانی ☑️ کاردرکلاس

گام به گام صفحه 29 ریاضی و آمار (1) کلاس دهم انسانی از درس حل معادله درجه 2 و کاربردها فصل 1

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی و آمار دهم انسانی از فصل اول معادله درجه دوم و درس «حل معادله درجه 2 و کاربردها» را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم

جواب کاردرکلاس صفحه 29 ریاضی دهم انسانی

معادله‌های زیر را حل کنید و با به دست آوردن ریشه‌های معادله، x۱ و x۲ حاصل x۱+x۲ را به دست آورید. آیا ارتباطی میان مجموع ریشه‌ها و ضرایب a و b و c در معادله درجه دو گفته شده وجود دارد؟

جواب صفحه ۲۹ ریاضی دهم انسانی با توضیح
جواب صفحه ۲۹ ریاضی دهم انسانی با توضیح

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه 28 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 27 ریاضی دهم انسانی
و
جواب صفحه 26 ریاضی دهم انسانی

☑️ به پایان پاسخ کاردرکلاس صفحه 29 ریاضی دهم انسانی رسیدیم، برای مشاهده حل تمرین سایر صفحات کتاب کافیست آن را در گوگل به همراه عبارت «ماگرتا» جست و جو کنید. همچنین می توانید از بخش نظرات نیز با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.