سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۲ هندسه دهم

توضیح و تدریس کاردرکلاس صفحه 32 هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک

جواب صفحه ۳۲ هندسه دهم رشته ریاضی و فیزیک از فصل ۲ «قضیه تالس، تشابه و کاربردهای آن» درس ۱ «نسبت و تناسب در هندسه»؛ برای مشاهده گام به گام این بخش در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

جواب کاردرکلاس صفحه 32 هندسه دهم

در شکل رو‌به‌رو خط d با BC موازی است. چرا ارتفاع‌های وارد بر قاعده BC در مثلث‌های DBC و ABC با هم برابر است؟ اگر طول این ارتفاع‌ها را h بنامیم و طول BC را با a نمایش دهیم، مساحت این مثلث‌ها چقدر است؟

حل صفحه 32 هندسه پایه دهم با توضیح
حل صفحه 32 هندسه پایه دهم با توضیح

⭕️ نکته: دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد و شما نباید از آن ها به شیوه نادرست استفاده نمایید، لذا قبل مشاهده جواب ها یکبار خودتان به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید از این جواب ها کمک بگیرید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه ۳۱ هندسه دهم
و
جواب فعالیت صفحه ۳۰ هندسه دهم
و
جواب صفحه ۲۶ و ۲۷ هندسه دهم

✅ به پایان جواب کاردرکلاس صفحه ۳۲ هندسه دهم رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر کتاب های درسی‌تان کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو فرمایید. همچنین اگر سوالی داشتید حتما آن را از بخش نظرات بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *