سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم

حل تمرینات صفحه 36 کتاب ریاضی ششم ابتدایی از فصل دوم «کسر» بخش محاسبات با کسر

جواب صفحه 36 ریاضی ششم دبستان که شامل فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم ابتدایی از فصل دوم بخش محاسبات با کسر را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز جویای علم آماده کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب صفحه ۳۷ ریاضی ششم

توضیح صفحه 36 ریاضی ششم ابتدایی

در ویدیو زیر می توانید پاسخ فعالیت و کاردرکلاس صفحه 36 را با توضیح کامل مشاهده کنید و مشکلات خود را برطرف کنید. همچنین در ادامه مقاله نیز به این سوالات پاسخ داده شده است.


حل سوالات فعالیت صفحه ۳۶ ریاضی ششم

عماد و دوستانش برای جشن مبعث پیامبر (ص) شربت آبلیمو درست کردند. در جدول زیر موادی که آنها استفاده کرده اند و مقدار آن داده شده است. اگر این مقدار شربت را در لیوان هایی بریزیم که در هر کدام ۱/۵ کیلوگرم شربت جا می شود، این مقدار شربت برای پر کردن چند لیوان کافی است؟ (راه حل را کامل کنید.)

پاسخ فعالیت صفحه 36 ریاضی ششم دبستان
پاسخ فعالیت صفحه 36 ریاضی ششم دبستان

🔰 دانش آموز عزیز جهت مشاهده بهتر و بزرگ تر تصاویر جواب های کافیه یکبار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه بزرگنمایی کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم ابتدایی

مانند نمونه حاصل هر عبارت را به دست آورید.

گام به گام کار در کلاس صفحه 36 ریاضی ششم دبستان
گام به گام کار در کلاس صفحه 36 ریاضی ششم دبستان

نکته : دانش آموز عزیز مطالب این صفحه فقط جنبه کمک آموزشی دارد لطفا قبل از استفاده از آن ها حتما خودتان یکبار سوالات را با تمرکز کامل حل کنید.

همچنین بخوانید:
جواب تمرین های صفحه ۳۵ ریاضی ششم
و
جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۴ ریاضی ششم

🔰 در این بخش جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۶ ریاضی ششم دبستان را مرور کردیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده پاسخ سایر صفحات کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

133 دیدگاه

 1. مارال گفت:

  عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــی

 2. فرشته دل ها گفت:

  عالی بود

 3. فرشته دل ها گفت:

  عالی

  1. محمد گفت:

   عالی بود

 4. علی آزدست گفت:

  خیلی خوب است وعالی است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *