سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۷۳ ریاضی نهم

گام به گام و پاسخ فعالیت و کاردرکلاس صفحه 73 ریاضی نهم متوسطه از فصل 4 با توضیح

پاسخ صفحه 73 ریاضی نهم متوسطه:‌ در این نوشته سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۷۳ ریاضی نهم از درس جمع و تفریق رادیکال ها فصل ۴ را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا قرار داده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۷۱ و ۷۲ ریاضی نهم

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۷۳ ریاضی نهم

پاسخ فعالیت صفحه ۷۳ ریاضی نهم

زمینی به شکل مربع داریم که طول قطر آن ۶√۲ متر است. می خواهیم مساحت و محیط این زمین را به دست آوریم. راه حل ارائه شده را توضیح دهید و در صورت لزوم آن را کامل کنید.

حل سوالات فعالیت صفحه 73 ریاضی نهم متوسطه
حل سوالات فعالیت صفحه 73 ریاضی نهم متوسطه

دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این صفحه فقط جنبه کمک آموزشی دارد، لطفا قبل از استفاده کردن از آن ها حتما یکبار خودتان با تمرکز کامل به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید آن را برطرف کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۷۳ ریاضی پایه نهم

گام به گام کار در کلاس صفحه 73 ریاضی پایه نهم درس جمع و تفریق رادیکال ها
گام به گام کار در کلاس صفحه 73 ریاضی پایه نهم درس جمع و تفریق رادیکال ها

⚠️ نکته : دانش آموز عزیز گام به گام سایر کتاب های درسی شما (مثل تفکر، علوم و …) نیز در سایت قرار داده شده است، برای دسترسی به آن ها کافیست از قسمت جست و جو نام کتاب موردنظرتان را وارد کنید سپس آن را سرچ کنید. یا می توانید در انتهای سرچ های درسی تان کلمه ماگرتا را نیز اضافه کنید.

همچنین بخوانید: جواب صفحه ۷۰ ریاضی نهم ؛ فعالیت و کاردرکلاس

✅ به پایان جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۷۳ ریاضی نهم متوسطه رسیدیم، اگر پرسشی درباره درس ریشه گیری دارید از قسمت نظرات آن را بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب ریاضی کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل سرچ کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

5 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *