سبک زندگی

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 62 تفکر هشتم دیو و کیک

پاسخ و جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۶۲ تفکر و سبک زندگی کلاس هشتم متوسطه اول در مورد درس وقایع فیلم کوتاه دیو و کیک

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه 62 تفکر هشتم درس دیو و کیک ؛ امروز قصد داریم تا در این مقاله از بخش آموزش و پرورش ماگرتا به جواب و پاسخ های فعالیت تکمیلی در کلاس درس دیو و کیک صفحه ۶۲ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید

همچنین بخوانید: جواب گفت و گو کنید صفحه ۶۲ تفکر هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ی ۶۲ تفکر و سبک زندگی هشتم
جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ی ۶۲ تفکر و سبک زندگی هشتم

جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ۶۲ تفکر هشتم

در جواب فعالیت تکمیلی در کلاس صفحه ی ۶۲ کتاب تفکر و سبک زندگی پایه هشتم متوسطه اول سوالاتی در مورد درس و فیلم کوتاه دیو و کیک مطرح شده است که در ادامه به پاسخ و جواب صحیح آنها می پردازیم:

سوال 1) در افسانه ها دیو موجودی است که ظاهری زشت و رفتارهایی ناپسند دارد. در ادبیات فارسی با واژه هایی مانند « دیو صفت و دیو سیرت » برخورد می کنیم. به نظر شما این واژه ها برای توصیف چه افرادی با چه نوع رفتارهایی کاربرد دارد؟

پاسخ: دیو سیرت به معنی شیطان صفت می باشد، یعنی که خلق و خوی دیو دارد. دیو نماد نفس اماره در انسان ها و صفات ناشایسته و زشت می باشد.

سوال 2) چگونه میتوانید درستی یا نادرستی و میزان اعتبار یک خبر یا موضوع را بررسی کنید تا به نتایج کار خود اطمینان بیشتری داشته باشید؟

پاسخ: منبع آن خبر یا کسی که آن خبر را بیان می کند نقش مهمی در درستی و اطمینان پیدا کردن از آن خبر دارد. از آن بگذریم، میتوان با جست و جو و گشتن و شنیدن از چندین منبع خبری میتوان اطمینان مورد نیاز از صحت خبر را افزایش داد.

همچنین نکته مهم دیگر در تایید خبر و اطمینان به آن، به سطح آگاهی شنونده و مطالعات قبل او بستگی دارد و هر چه آگاهی بیشتر باشد، قبول و رد آن خبر برای شنونده بسیار راحت تر می باشد.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت در منزل صفحه ۶۳ تفکر هشتم

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ و جواب های فعالیت تکمیلی در کلاس درس دیو و کیک تفکر و سبک زندگی هشتم صفحه 62 متوسطه اول ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد و توانسته باشید تا از آن استفاده و بهره برده باشید. در آخر شما هم میتوانید جواب های دیگر خود را نیز در بخش دیدگاه با ما و دیگر دوستان به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

23 دیدگاه

 1. ناشناس گفت:

  بد نبود

 2. ناشناس گفت:

  عالی بود

 3. حسین فرخ پی گفت:

  عالی است

 4. ی نفری گفت:

  خیلی ممنون مثل همیشه کمک خوبی بود❤

 5. ی نفر😁 گفت:

  خوب بود

 6. ناشناس گفت:

  خیلی تعریفی بود

 7. امیرعلی گفت:

  خوب بود 🌹🌹

 8. آرش گفت:

  ممنون از ماگرتا ک زحمت میکشد
  عالی🤌

 9. گیمر تنها گفت:

  عالی

 10. ابداヅ♬ گفت:

  عالییییی بـــــــــود

  1. ناشناس گفت:

   راس موگویی؟

 11. Fatemejjjj@ گفت:

  عالی من خیلی حال کردم

  1. نا شناس گفت:

   عالیه

 12. ناشناس گفت:

  خوب‌بود

  1. زینب رضایی گفت:

   ممنون خیلی خوب بود 😐

   1. Nobody گفت:

    😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *