سبک زندگی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۸ ریاضی پنجم با راه حل کامل

پاسخ سوالات فعالیت و کار در کلاس صفحه 8 کتاب ریاضی کلاس پنجم و گام به گام سوالات صفحه هشت

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه 8 ریاضی پنجم دبستان : در این صفحه از فصل یک عددنویسی و الگوها چهار سوال پرسیده شده است که پاسخ آن را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مشاهده نمایید.

جواب فعالیت صفحه ۸ ریاضی پنجم دبستان

۱- محورها را کامل کنید. محل تقریبی عددهای داده شده را روی هر محور مشخص کنید. سپس برای نقطه های مشخص شده، یک عدد مناسب بنویسید.

پاسخ سوال های فعالیت صفحه 8 ریاضی کلاس پنجم
پاسخ سوال های فعالیت صفحه 8 ریاضی کلاس پنجم

۲- دو عدد زیر را با هم مقایسه کنید. روش کار خود را توضیح دهید.

۹۹۹٬۷۸۵٬۰۰۰ < ۱٬۰۰۰٬۷۵۳٬۰۰۰

عدد سمت راست نه رقمی است و عدد سمت چپ ده رقمی، پس نتیجه می گیریم عدد سمت چپ بزرگتر است چون تعداد رقم های بیشتری دارد.

جواب کاردرکلاس صفحه ۸ ریاضی پایه پنجم

۱- هزینه ساختن یک مدرسه هشتصد و هفتاد میلیون است. ۷۰۰ میلیون تومان آن را افراد خیر اهدا کرده اند. به چه مقدار دیگر پول نیاز است؟ یکی از دانش آموزان برای حل این مسئله از تفریق زیر استفاده کرده است. راه حل او را توضیح دهید.

مطلب پیشنهادی : کاردرکلاس صفحه ۷ ریاضی پنجم

۲- یک کارخانه‌ی خودرو سازی قیمت یک نوع خودرو را ۲۹۵٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال اعلام کرده است. اگر این کارخانه در هر روز ۶۰ دستگاه از این خودروها بفروشد، فروش روزانه‌ی این نوع خودرو چند ریال میشود؟

حل سوال کاردرکلاس صفحه 8 ریاضی کلاس پنجم
حل سوال کاردرکلاس صفحه 8 ریاضی کلاس پنجم

جهت مشاهده هر چه بهتر تصاویر کافیست یک بار بر روی آن کلیک کنید و یا آن را در گالری موبایل خود ذخیره کرده و از‌ آنجا مشاهده کنید.

✅ در این نوشته جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۸ ریاضی پنجم را بررسی کردیم، جهت دیدن گام به گام باقی صفحات کتاب کافیست آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید. همچنین اگر نظری دارید آن را از قسمت دیدگاه با سایر دانش آموزان به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

63 دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    🥰🥰🥰🥰🥰
    خواهش می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *