سبک زندگی

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰۴ ریاضی دهم

حل سوالات فعالیت و کار در کلاس صفحه 103 ریاضی دهم تجربی و ریاضی از فصل پنجم «تابع»

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰۴ ریاضی دهم تجربی و ریاضی ؛ در این نوشته گام به گام سوالات صفحه 104 ریاضی دهم از فصل 5 تابع را برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم، برای مشاهده آن با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۳ ریاضی دهم

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰۴ ریاضی دهم

حل کاردرکلاس صفحه ۱۰۴ ریاضی دهم تجربی

برای جواب دادن به سوالات صفحه 104 ریاضی دهم به صورت زیر عمل کنید: کدام یک از نمودارهای زیر یک تابع را نمایش می دهند؟ توضیح دهید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰۴ ریاضی دهم تجربی فصل پنجم تابع

می توانید نمایش زوج مرتبی نمودارهای بالا را بنویسید و به کمک آن تابع بودن یا تابع نبودن آنها را معلوم کنید. دامنه و برد هر کدام را که تابع است، مشخص کنید.

{۱,۲,۳,۴} = دامنه‌ی تابع f
{۱,۲}= برد تابع f ​

با تکمیل جمله زیر معیاری برای تشخیص تابع بودن یک رابطه که به صورت نمودار ارائه می شود، به دست آورید. اگر نمودار یک رابطه داده شده باشد، هنگامی این نمودار تابع است که هر خط موازی محور عرض‌ها، نمودار را حداکثر در یک نقطه قطع کند.

همچنین بخوانید
جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۰۲ ریاضی دهم
و
جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی دهم

🟥 در این نوشته جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰۴ ریاضی دهم را برای رشته تجربی و ریاضی با توضیح کامل بررسی کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر بخش های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید. شما این کار را برای سایر کتاب های درسی تان نیز می توانید انجام دهید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.