سبک زندگی

جواب فعالیت صفحه ۱۱۱ ریاضی دهم

حل سوالات فعالیت صفحه 111 ریاضی دهم رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک از فصل 5 تابع

جواب فعالیت صفحه ۱۱۱ ریاضی دهم برای رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک که مربوط به فصل ۵ تابع می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده‌ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب کاردرکلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی دهم

جواب فعالیت صفحه ۱۱۱ ریاضی دهم

پاسخ فعالیت صفحه ۱۱۱ ریاضی دهم تجربی

جدول زیر تابعی را نشان می دهد که اعداد داده شده را به قدر مطلق آن نظیر می‌کند. جاهای خالی را پر و نمودار تابع را رسم کنید. دامنه و برد این تابع را معلوم کنید.

حل فعالیت صفحه 111 ریاضی دهم تجربی با توضیحات
حل فعالیت صفحه 111 ریاضی دهم تجربی با توضیحات

اگر دامنه یک تابع قدر مطلق مجموعه اعداد حقیقی باشد، نمودار آن را رسم کنید.

گام به گام صفحه 111 ریاضی دهم با تدریس کامل
گام به گام صفحه 111 ریاضی دهم با تدریس کامل

حتما قبل از استفاده از این گام به گام یکبار خودتان با تمرکز کامل به سوالات پاسخ دهید. دانش آموز عزیز اگر سوالی درباره تمرین های حل شده داشتید کافیست آن را از بخش نظرات بپرسید تا کارشناسان ما و یا سایر دانش آموزان پاسخگوی شما باشند.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت صفحه ۱۰۹ ریاضی دهم

🟥 در این نوشته جواب فعالیت صفحه ۱۱۱ ریاضی دهم را برای رشته تجربی و ریاضی با توضیح کامل بررسی کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر بخش های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید. شما این کار را برای سایر کتاب های درسی تان نیز می توانید انجام دهید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

2 دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    ممنون از سایت خوبتون 🌹
    فقط … میشه لطفا یه توضیحی در مورد اون سوالی که میگه “اگر دامنه قدرمطلق مجموعه اعداد حقیقی باشد، نمودار آن را رسم کنید” بدید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *