سبک زندگی

جواب کاربرگ شماره ۴ مطالعات اجتماعی هشتم 🕵️ پیش بینی آینده

کاربرگه 4 مطالعات اجتماعی هشتم به همراه جواب کامل : تصور خود را درباره فضای چهل سال بعد بنویسید.

پاسخ کاربرگه 4 مطالعات اجتماعی هشتم مربوط به بخش فناوری ارتباطات، پیش بینی آینده و جواب کاربرگ ۴ را می توانید در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا مشاهده نمایید.

مطلب پیشنهادی : جواب کاربرگ ۹ مطالعات هشتم

پاسخ کاربرگ ۴ مطالعات اجتماعی هشتم و جواب کاربرگه چهار

کاربرگ شماره ۴ مطالعات هشتم با جواب

فرض کنید زمان، چهل سال جلوتر رفته و تحولات در فناوری های ارتباطات و اطلاعات ادامه یافته و محصولات جدیدی ابداع و اختراع شده است.

تصور خود را درباره فضای چهل سال بعد، اختراع یک محصول جدید و نقش آن در زندگی انسان ها به صورت یک متن کوتاه در این قسمت بنویسید و یا یک نقاشی خیالی درباره آن بکشید.

چهل سال بعد با فکر کردن به وسایلی مانند موبایل، تلویزیون، دستگاه ها کارت خوان و … که امروزه کار ما را ساده تر کرده اند، احتمالا پیش خودمان می گوییم عجب دورانی بود با چه وسایل بیهوده ای سر و کله می زدیم.

من تصور می کنم چهل سال بعد ماشین زمان اختراع شده است و ما می توانیم به دلخواه خود به هر زمانی که دوست داریم سفر کنیم و یا از طریق موبایل خود می توانیم با زدن یک دکمه در همان لحظه به هر جایی که دوست داریم، برویم.

من تصور می کنم چهل سال دیگر آنقدر پیشرفت کرده ایم که شاهد خیابان ها و چراغ های راهنمایی و رانندگی در آسمان خواهیم بود و ماشین ها پرواز می کنند و حتی می توانند با ما صحبت کنند.

من فکر می کنم تا چهل سال دیگر ما می توانیم موجودات فضایی را در زمین مشاهده کنیم و با آن ها رابطه خوبی داشته باشیم و بتوانیم به سیاره های مختلف سفر کنیم. همچنین فکر می کنم ربات ها دیگر آنقدر پیشرفته شده باشند که لازم به کار کردن ما انسان ها نباشید.

یک از علایق من این است که علم آنقدر پیشرفت کند که فقط با زدن یک عینک بتوانیم کامپیوتر خود را کنترل کنیم و یا بتوانیم کامپیوترهای بند انگشتی اختراع کنیم.

✅ شما چه نظری در مورد کاربرگ ۴ مطالعات اجتماعی هشتم دارید؟ به نظر شما چهل سال دیگر دنیا چه شکلی خواهد بود؟ از طریق بخش دیدگاه نظرتان را به اشتراک گذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.