ترفندفناوری

چگونه حالت آرام شاد را غیر فعال کنیم؟ نحوه رفع محدودیت ها

خاموش کردن ویژگی عدم ارسال پیام در گروه های شاد، چگونه حالت آرام را غیرفعال کنیم؟

غیرفعال کردن حالت آرام یا Slow Mode در شاد :‌ احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام چت در گروه های درسی خود با ارور حالت آرام رو به رو شده باشید. برای خاموش کردن این قابلیت در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : دانلود اپلیکیشن شاد آموزش و پرورش

حالت آرام برنامه شاد را چگونه غیرفعال کنیم؟

این ویژگی دارای حالت های مختلفی می باشد و جهت ایجاد آرامش در گروه فراهم شده است. مدیر گروه هر زمانی که بخواهد می تواند آن را فعال کند و جلوی چت کردن در گروه ها را بگیرد.

حالت آرام فقط برای شما یا یک شخص خاص فعال نمی شود بلکه برای همه اعضای گروه محدودیت هایی در نظر گرفته می شود و باید منتظر بمانید تا این حالت تمام شود.

معلم شما با این هدف امکان ارسال پیام در گروه شاد را غیر فعال می کند که جلوی ارسال پیام های بیهوده را بگیرد تا شما بهتر بتوانید از مطالب درسی بار گزاری شده در گروه استفاده نمایید.

اما چگونه آن را غیرفعال کنیم؟ در صورتی که هنگام چت کردن در گروه ها با پیام فعال شدن حالت آرام روبرو شدید باید از مدیر گروه بخواهید که این قابلیت را از بخش تنظیمات غیرفعال کند.

مدیر گروه شما ابتدا باید وارد تنظیمات گروه شده و سپس از بخش دسترسی اعضا، گزینه ارسال پیام را در وضعیت روشن قرار دهد.

غیرفعال کردن حالت آرام شاد

گاهی اوقات امکان دارد این محدودیت ها در چت های شخصی شما نیز رخ بدهد، در اینگونه مواقع شما باید منتظر بمانید تا به صورت خودکار از سمت سیستم محدود های اعمال شده، لغو شود و همچنین کمتر از برنامه شاد استفاده کنید.

✅ در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال در رابطه با حالت آرام شاد می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.