بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم شانلی در ثبت احوال + طالع بینی نام و عدد ابجد

آیا اسم شانلی برای دختر قشنگه؟ معنی اسم شانلی چیه و چه ریشه ای در ثبت احوال دارد؟

معنی اسم شانلی چیه؟ در ثبت احوال این نام دخترانه به معنای پرافتخار و مشهور می باشد و ریشه ای ترکی دارد. در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا برای مشاهده عدد ابجد و طالع بینی این نام همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم آرتمیس در ثبت احوال به همراه روانشناسی نام

معنی اسم شانلی در ثبت احوال

معنی و ریشه اسم شانلی چیست

ویژگی منحصر به فردی که این اسم دارد تعداد فراوانی آن در ایران می باشد، در حال حاضر تنها ۳۰۰ کودک این نام را دارند و یک اسم خیلی خاص می باشد. یکی دیگر از مزایای آن نوع تلفظ و آواهایی که دارد می باشد و می تواند برای فرزند های بعدی شما انتخاب اسم را راحت کند.نام به انگلیسی
shanli
تلفظ نام به انگلیسی
/šānli/
جنسیت
دختر

با جمع حروف ابجد نام شانلی به عدد ۳۹۱ می رسیم که با اسامی مثل فرناس و ابوشعیب هم ابجد می باشد. اگر این نام مورد توجه شما قرار نگرفته است اما از آوای آن خوشتان آمده می توانید در مورد اسم های مشابه آن یعنی شنتیا – شانلی – نازلی – شانیسا – شاهین – شاهان شایگان – شیرآرا – مانلی و شایا استفاده کنید.

طالع بینی بخت و اقبال شانلی

از نظر اخلاقی کمی خشن و با جسارت هستند و ممکن است رو راست بودن آن ها باعث ناراحتی اطرافیان شود اما هر چه که می گوید حرف دلش است و هیچ قصدی پشت آن نیست. خیلی انسان های منطقی هستند و تا وقتی که اطلاعات کافی درباره یک چیز نداشته باشند در مورد آن تصمیم گیری نمی کنند. خلاقیت ذهنی آن ها در انجام کارها بی نظیر است.

نام پیشنهادی برای شما : معنی اسم سوژین چیست + عدد ابجد و طالع بینی

شانلی ها زیاد احساسی نیستند و بیشتر منطقی هستند، به همین خاطر کمتر از آن ها دیده می شود که یک حرف محبت آمیز به اطرافیان خود بزنند. شانلی ها از بدقولی متنفرن و اگر کسی تعهدی که به اون داده است را بشکند تا مدت ها باید از او دور باشد. تفریح مورد علاقه آن ها ورزشی های هیجانی مثل فوتبال و والیبال می باشد و سعی می کنند افکار منفی خود را از این طریق خالی کنند.✅ در این مقاله معنی اسم شانلی در ثبت احوال را بررسی کردیم، شما چه نظری در مورد زیبایی های این اسم دارید؟ آن را از قسمت دیدگاه با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.