سرگرمی

تزیین پول برای کادو تولد ❤️ آموزش تزئین اسکناس برای کادو مجالس

جدیدترین ایده ها برای تزیین پول برای کادو و گیفت عروسی و عیدی

تزیین پول برای کادو : ما در این مقاله قصد داریم نکاتی در رابطه با هدیه دادن پول به عنوان کادو‌ی تولد و همچنین دیگر مراسمات برای شما عزیزان شرح دهیم و روش های متفاوت و فوق العاده زیبایی را برای تزئین پول به شما آموزش دهیم.

همچنین بخوانید : آموزش کامل ساخت جعبه کادو مقوایی

تزیین پول برای کادو تولد
تزیین پول برای کادو تولد

مزایا و معایب کادو دادن پول به عنوان هدیه

هدیه دادن پول به عنوان کادو در مراسم تولد و حتی در مراسمات دیگر به عزیزانتان، می‌تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای شما باشد اما همانطور که می‌دانید هیجان کادوی غیر نقدی بسیار بیشتر از کادوی نقدی است.

در ادامه قصد داریم مزایا و معایب این روش از هدیه دادن را برای شما بازگو کنیم و همچنین روش‌های مختلف و کارآمدی را برای تزئین پول مناسب برای هدیه دادن به عزیزانتان به شما آموزش دهیم.

معایب

بسیاری از افراد که ممکن است، شما نیز یکی از آن دسته افراد باشید، معتقدند که پول هدیه دادن نوعی توهین تلقی می‌شود چون اینگونه القا می‌کند که شما وقت و زمان کافی برای انتخاب کادو برای آن فرد خرج نکرده اید و اون برای شما اهمیتی ندارد.

مسئله بعدی این است که هدایایی همچون کتاب، عطر، زیوآلات، لباس و‌… بسیار بیشتر از هدیه نقدی طرف مقابلتان را سر ذوق و کیف می‌آورد و به یاد ماندنی تر از هدیه‌ نقدی است.

یعنی هدایای غیر نقدی همچون مواردی که در بالا مثال زدیم، دارای ارزش معنوی هستند.

مزایا

مزیت روش کادو دادن خود پول این است که فردی که پول را هدیه می‌گیرد، می‌تواند مطابق سلیقه و علایق خودش، چیزی را که نیاز دارد، خریداری کند.

پس اگر قرار است به جای تهیه کادو یا عیدی خریدن، پول هدیه دهید، بهتر است آن را به زیباترین شکل ممکن تزئین کنید تا هدیه‌ نقدی شما جلوه بهتر و بسیار شیک‌تری به خود بگیرد.

این موضوع و مسئله هدیه دادن پول به همان اندازه که مخالف دارد موافق نیز دارد و بسیاری از افراد طرفدار این نوع هدیه دادن هستند، البته برای این کار و نظر دلایل منطقی نیز دارند.

مورد اولی که این افراد به آن فکر می‌کنند، این است که ممکن است هدیه‌ای که تهیه می‌کنند، مورد پسند و سلیقه طرفشان قرار نگیرد و حتی یکبار هم از آن استفاده نکند. پس در نتیجه پول خود را به هدر داده اند.

مورد دوم این است کخ بسیاری از دوستان و آشنایان شما اکنون در شرایط و وضع مالی خوبی به سر نمی‌برند و شما می‌توانید با هدیه نقدی خودتان ، آن‌ها را خوشحال کنید، چون ممکن است، حقوق آن فرد کفاف خرید بعضی چیز‌هارا به او ندهد و شما با این کار کمک کرده اید تا یکی از چیزایی که به آن علاقه دارد تهیه کند و اینگونه به آن عزیزتان حق انتخاب داده‌اید.

تزیین پول برای کادو

روش‌هایی برای تزیین پول

 روش‌های بسیار مختلفی جهت تزئین پول برای هدیه دادن به عزیزانتان وجود دارد که ما در اینجا آن‌ها را به شما آموزش می‌دهیم.

1- تزئین پول به شکل گردنبند پروانه‌ای:

شما برای شروع درست کردن این مدل تزئین پول برای هر عدد پروانه به دو عدد اسکناس نیاز دارید.

در ابتدا باید چهارگوشه دو اسکناس را تا بزنید و بعد از آن اسکناس‌ها را از قسمت طول به سمت آکاردئون تا کنید.

اسکناس دیگر را نیز به همین طریق درست کنید و سپس هر دو اسکناس را با روبان از قسمت وسط به یکدیگر گره بزنید تا شبیه به یک پروانه شود.

و همین شکلی که توضیح دادیم، تعداد بیشتری پروانه درست کنید و دوباره به کمک روبان همه پروانه‌ها را به هم وصل کنید تا شبیه به یک گردنبند شوند. شما می‌توانید اگر مایل باشید از شکلات، آبنبات و… برای تزئین گردنبند خودتان استفاده کنید.

2- تزئین پول به شکل گل رز

برای شروع کار از گوشه اسکناس‌ها شروع کنید، آن‌ها را به سمت خارج و مرکز اسکناس هدایت کنید و این حرکت به شکلی باشد که باعث خم شدن اسکناس‌ها نشود.

تقریبا به ۳۰ سانتی متر سیم احتیاج دارید، ابتدا اسکناس‌ها را جمع کنید و انتهای سیم را دور آن بپیچید. بعد از آن گلبرگ‌ها را با نوک انگشت‌هایتا به داخل فرو کنید تا کمی عمق یابد و شکل گل رز پیدا کند.

یکی از گلبرگهایی را که درست کرده اید بردارید و دو قسمت گلبرگ را خم کنید تا روی یکدیگر قرار بگیرند و از آن به عنوان مرکز گل استفاده نمایید. یک گلبرگ دیگر که درست کرده اید از قبل بردارید و آن را در زاویه 90 درجه زیر قسمت مرکز قرار دهید ، حالا ساقه های دو قسمت را به دور یکدیگر بپیچید.

همین کار را با دو قسمت دیگر نیز گ انجام دهید و ساقه‌های هر 4 گلبرگ را به یکدیگر بپیچید. حالا باید گل‌هایی را که به کمک اسکناس‌ها درست کرده اید را برای ساختن یک دسته گل زیبا بهم وصل کنید. سپس جهت این کار شما باید، دسته گل‌های رنگی را به دور یکدیگر بپیچید.

برای اینکه این دسته گل بسیار زیبای شما جلوه زیباتر و شیک تری پیدا‌ کنند و فردی را که هدیه را دریافت می‌کند، سر ذوق آورد، چند عدد گل رنگی طبیعی در اطراف دسته گل قرار دهید، می‌توانید از گل رز یا گل‌هایی که می‌دانید فرد مورد نظر شما به آن علاقه دارد، استفاده کنید تا دسته گل ساخته شده شما جذاب‌تر شود و در آخر کار نیز تمام ساقه‌ها را با روبان بپوشانید تا از آن حالت شلختگی و بی‌نظمی خارج شود.

ایده تزیین پول برای کادو

3- قرار دادن پول در باکس‌ شکلات یا آبنبات

یکی دیگر از راه‌های جذاب برای کادو کردن پول یا مورد توجه قرار دادن آن، استفاده از جعبه‌ی شکلات یا آبنبات است. به این صورت که شما می‌توانید، پول‌ها را دور شکلات ها بپیچید و یا اینکه در جاهایی که شکلات‌ها قرار دارند به جای شکلات پول‌ها را تا کنید و در آن قسمت قرار دهید.

4- قرار دادن رولی اسکناس‌ها در جعبه کادو

این پیشنهاد برخلاف پیشنهادات قبلی باعث آسیب رساندن به پول نمی‌شود و شما می‌توانید  آن‌ها را سالم و بدون تا شدگی  به شخص مورد نظر خودتان تقدیم کنید. اینطور که شما به یک جعبه زیبا نیاز دارید، حالا می‌توانید خودتان جعبه را درست کنید و بعد تزئین کنید یا اینکه از جعبه‌های آماده استفاده کنید.

به این شکل که شما پول‌ها را به انتهای یکدیگر چسب می‌زنید و آنهارا به حالت رولی داخل جعبه قرار دهید. قسمتی از جعبه را ببرید و باز بگذارید و بعد از آن سر یکی از پول‌ها را مانند دستمال کاغذی از آن قسمت بیرون بگذارید تا وقتی که کشیده می‌شود، بقیه پول‌ها نیز به بیرون هدایت شوند.

پول خودتان را تزیین کنید

در این مقاله سایت ماگرتا نحوه تزیین پول برای کادوی تولد را به شما آموزش دادیم. هرکدام از شما بنا بر سلیقه فردی خود و یا آشنایی با سلیقه و نیاز عزیزانتان که قصد هدیه به آنها را دارید، می‌توانید یکی از چند روش بالا را انتخاب نمایید. در قسمت نظرات به ما بگویید که از کدام یک از روش‌ها استفاده می‌کنید؟

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 13 =