بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم پارلا در ثبت احوال چیه + ریشه نام و طالع بینی

پارلا در زبان ترکی و فارسی به چه معناست؟ اسم های شبیه به پارلا برای دختر و پسر

معنی اسم پارلا در ثبت احوال و به زبان فارسی «درخشنده و نورانی» می باشد. برای این اسم تفاسیر مختلفی وجود دارد که آن ها را به در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا همراه با عدد ابجد نام، ریشه و طالع بینی بررسی می کنیم.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم آرتمیس به همراه روانشناسی نام و حروف ابجد

معنی اسم پارلا در ثبت احوال

معنی اسم دخترانه پارلا چیست

این نام دخترانه شیک و خوش آوا از جمله اسامی است که افراد زیادی از آن خبر ندارند و فراوانی آن در ایران فقط ۱۳۰۰ نفر می باشد. ریشه نام کاملا ترکی می باشد اما بد نیست بدانید که پارلا یکی از دهستان های شهر مادرید نیز می باشد.

نام به انگلیسی
parla
تلفظ : /pārlā/

ریشه نام
ترکی

اگر به دنبال اسم هایی با همین آوا می گردید پیشنهاد می کنم درباره نام هایی مثل لیوسا، رکسانا، آروشا، آذربانو و تارادخت نیز تحقیقاتی انجام دهید. پارمین و پارند نیز اسم هایی شبیه به پارلا هستند. با جمع حروف ابجد این نام به عدد ۲۳۴ می رسیم. نام ورژوهی نیز از جمله اسامی هم ابجد با این نام می باشد.

طالع بینی شخصیتی پارلا

افرادی با اسم پارلا به نوعی نمک زندگی هستند و وقتی که در خانه نیستند به خوبی نبود آن ها حس می شود. آن ها عاشق طبیعت هستند و وقتی که یک موسیقی زیبا و با اصالت را می شنوند دیگر به هیچ چیز توجهی نمی کنند. حرفی که میزنند با باطن آن ها یکی است و به هیچ وجه نمی توانید به آن ها بگویید انسان دورویی هستید.

نام پیشنهادی دخترانه : معنی اسم دلسا در ثبت احوال + طالع بینی

از نظر ظاهری خیلی به خودشان میرسند و همیشه آراسته و خوشتیپ هستند. در زمینه های مالی و کاری زود به موفقیت می رسند و زیاد دچار دردسرهای مالی نمی شوند. یکی از معایب پارلاها تنوع طلب بودن آن ها می باشد، یعنی یک تفریح و سرگمی خیلی زود برای آن ها تکراری می شود و باید جایگزین خوبی برای آن پیدا کنند. البته باید گفت کمی تنبل نیز هستند.

✅ شما چه نظری در مورد معنی اسم پارلا در ثبت احوال دارید؟ از طریق بخش دیدگاه آن را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *