بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم لیوسا برای فرزند دختر چیست + عدد ابجد و ریشه نام

ریشه اسم لیوسا و بررسی معنی کامل بخش های آن به همراه محاسبه عدد ابجد و اسامی هم آوا

لیوسا از اسامی دخترانه ایرانی با ریشه فارسی است که معنی آن در ثبت احوال همانند خورشید می باشد. در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا عدد ابجد، فراوانی اسم و طالع بینی شخصیتی نام لیوسا را به صورت کامل برای شما بررسی می کنیم.

معنی اسم امیرسام چیست 🤗 + عدد ابجد و طالع بینی شخصیتی

معنی اسم لیوسا چیست

معنی اسم دخترانه لیوسا در ثبت احوال

همانطور که خواندید نام لیوسا یعنی شبیه به خورشید یا مانند آن، این اسم مفهوم زیبایی دارد و یعنی اینکه دختر شما در هر زمینه ای درخشان و تابان است و می تواند موفقیت های زیادی به دست بیاورد. فراوانی اسم فقط ۱۰۱ نفر می باشد البته این آمار در یک سال اخیر بروز نشده است.ریشه اسم لیوسا :
ليو = خورشيد + سا (پسوند شباهت)

لیوسا به انگلیسی به شکل liosa نوشته می شود. عدد ابجد نام ۱۰۷ می باشد و از جمله اسامی هم ابجد می توان به «مه آسا – ماهسا – سوما و بمینه» اشاره کرد.

اسم های پسرانه هم وزن با اسم لیوسا :
مهرسام – رادمهر – کوروش – کیانمهر – آتون – آذرخور

همچنین بخوانید : معنی اسم رسام در ثبت احوال + عدد ابجد نام

اگر اسم لیوسا را چند بار بگویید حتما متوجه می شوید که چقدر خوش آوا است اما اگر زیاد به این اسم علاقه ندارید اما آوای آن را دوست دارید می توانید از نام ها «رونیکا – تیدا – مهرسانا – مرسا – آناشید – ونوسا – هلیا و هورشید» نیز استفاده کنید.طالع بینی شخصیتی نام لیوسا

دخترهایی با اسم لیوسا معمولا پر جنب و جوش هستند و وقتی در یک جمع قرار می گیرند همه را شیفته خود می کنند. آن ها در زندگی انسان های احساسی هستند و بی صبرانه دوست دارند به اعضای خانواده کمک کنند.

ویژگی اخلاقی مثبت آن ها رک و راست بودن می باشد و اگر چیزی را بخواهند و یا اگر از دست کسی ناراحت باشند صریحا آن را بازگو می کنند. زیاد اهل کشمکش های بچگانه نیستند و همه اتفاقات سریعا فراموش می کنند.

از آنجا که لیوسا دختری راستگو و مهربان است وقتی از دیگران اخلاق بد و یا چیز بدی می بیند سریعا ناراحت و عصبانی می شود و فقط در مقابل حرف های منطقی آرام می شود. در زمینه خانه داری نظیر ندارد.

یک اسم پیشنهادی برای شما : معنی اسم سوژین چیست؟

یکی از معایب آن ها این است که بدون حساب کتاب دسته به خرج کردن پول هایشان می زنند و وقتی درگیر شادی و تفریح هستند زیاد به این مسائل گیر نمی دهند. برای تفریح هنر و بازی های مسابقه ای را به چیزهای دیگر ترجیح می دهند.✅ شما چه نظری درباره معنی اسم لیوسا دارید؟ حتما دیدگاه خود را در این مورد با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.