ترفندفناوری

تنظیمات هدشات فری فایر جدید ۲۰۲۱

چگونه در بازی Free Fire رقبا را هدشات کنیم؟ تنظیمات sensitivity جدید برای HeadShot کردن

بهترین تنظیمات سنسیویتی هدشات فری فایر : بازی Free Fire یکی از محبوب ترین گیم های موبایلی است که اگر آن را بازی کرده باشید حتما در تلاشید بتوانید دشمنان را با هدشات نابود کنید. برای این کار لازم است یک سری تنظیمات انجام دهید که آن ها را در ادامه در بخش بازی های اندروید ماگرتا بررسی می کنیم.

مطلب پیشنهادی : دانلود برنامه Tool Skin برای فری فایر اندروید

تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی

در بازی فری فایر سلاح های خیلی زیادی وجود دارد که برای تسلط پیدا کردن بر آن ها لازم است شما وقت زیادی صرف کنید. بهترین راه برای تسلط پیدا کردن می توانید بازی را در حالت آزمایشی اجرا کنید اما بد نیست تنظیمات Sensitivity زیر را را اعمال کنید.برای بهبود عملکرد سلاح ها و کاهش عقب نشینی آن بازی را اجرا کنید و سپس از قسمت بالا سمت راست بر روی آیکون تنظیمات کلیک کنید. حال در صفحه جدید باز شده بر روی سربرگ sensitivity کلیک کنید و تنظیمات ذکر شده زیرا را اعمال کنید.

بهترین تنظیمات هدشات فری فایر
بهترین تنظیمات هدشات فری فایر

General: 100
AWM Scope: 45
Red Dot: 80
4X Scope: 65
2X Scope: 70
Free Look: 100

«همه اندازه دقیقا باید همین قدر باشد»

این تنظیمات اتوماتیک هدشات در بازی فری فایر تا حد زیادی می تواند به شما کمک کند تا در بازی ها شکست نخورید و رقبای خود را به صورت مقتدرانه شکست دهید اما همانطور که گفته شد لازم است شما تسلط خوبی هم روی سلاح ها داشته باشید پس بازی بر روی حالت تمرینی را فراموش نکنید! تسلط بر روی اسلحه ها اولین گام است.

✅ اگر شما نیز تنظیمات خاصی برای headshot در بازی فری فایر برای خود دارید آن را از قسمت دیدگاه برای سایر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین شما می توانید سوالات خود را نیز از همین بخش بپرسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.