ترفندفناوری

رفع مشکل گوگل مرتب متوقف میشود گوشی شیائومی

نحوه رفع ارور Google Keep Stopping برای گوشی های شیائومی ، ردمی ، نوت و پوکو

خطای «Google Keep Stopping» یا گوگل مرتب متوقف می شود در گوشی های شیائومی زیاد دیده می شود مخصوصا اگر موبایل شما ردمی نوت ۸ و پوکو M3 باشد. برطرف کردن این مشکل خیلی ساده است و کافیست در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : چگونه در گوشی شیائومی برنامه ای را مخفی کنیم

خطای گوگل دائما متوقف می شود
خطای گوگل دائما متوقف می شود

حل مشکل گوگل مرتب متوقف میشود در موبایل شیائومی

بدین منظور برنامه Google Play را اجرا کنید و سپس از لیست برنامه ها Google را پیدا کنید و یا آن را سرچ کنید. بعد از کلیک کردن بر روی برنامه گوگل گزینه Uninstall را لمس کنید تا حذف شود.

خطای Google Keep Stopping گوشی شیائومی
خطای Google Keep Stopping گوشی شیائومی

اگر نتوانستید این برنامه را پیدا کنید کافیست وارد قسمت Setting موبایل خود شوید و سپس بر روی Apps کلیک کنید. حال از این بخش نرم افزار Google را پیدا کنید و مانند روش قبل آن را Uninstall یا لغو نصب کنید.

اگر باز هم نتوانستید این برنامه را پیدا کنید بر روی دکمه زیر کلیک کنید و سپس لغو نصب را لمس کنید. اگر مشکلی با این ارور ندارید صبر کنید تا آپدیت جدید آن منتشر شود تا مشکلش خود به خود برطرف شود.

احتمال داده می شود نمایش پیام Google Keep Stopping می شود بخاطر وجود مشکل در بروز رسانی های اخیر باشد، لذا اگر آن را حذف کردید شما باید مجددا این برنامه را پس از گذشت مدتی بر روی موبایل خود نصب کنید تا دچار مشکل نشوید.

✅ در آخر اگر سوالی در رابطه با مشکل گوگل مرتب متوقف میشود دارید می توانید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید تا سریعا به جواب برسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.