ترفندفناوری

چگونه در گوشی شیائومی برنامه ای را مخفی کنیم

قابلیت مخفی گر برنامه ها از منوی گوشی شیائومی برای موبایل های نوت ردمی و پوکو

مخفی کردن برنامه ها در گوشی شیائومی : با استفاده از رابط کاربری MIUI که در سری گوشی های نوت، ردمی و پوکو شیائومی به کار رفته است شما می توانید هر اپلیکیشنی که دوست دارید را مخفی کنید. برای مشاهده آموزش در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

مطلب پیشنهادی : نحوه اضافه کردن زیرنویس به فیلم در گوشی شیائومی

نحوه پنهان کردن برنامه ها در موبایل شیائومی

اگر قبلا با گوشی های سامسونگ کار کرده باشید احتمالا با قابلیت پوشه امن آشنا هستید در موبایل های شیائومی این قابلیت وجود ندارد اما شما می توانید برنامه های خود را قفل اثر انگشت کنید و یا در صورت نیاز آن ها را پنهان کنید. بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.قدم اول – وارد Setting یا همان بخش تنظیمات شوید و سپس بر روی Apps کلیک کنید.

پوشه امن موبایل شیائومی
پوشه امن موبایل شیائومی

قدم دوم – حال در صفحه جدید باز شده وارد قسمت App Lock شوید.

مخفی کردن اپلیکیشن ها در موبایل شیائومی
مخفی کردن اپلیکیشن ها در موبایل شیائومی

قدم سوم – اگر مثل من برای اولین بار وارد این بخش شده باشید باید آن را فعال کنید پس دکمه Turn On را لمس کنید.

پنهان کردن بازی های و برنامه در Xiaomi
پنهان کردن بازی های و برنامه در Xiaomi

قدم چهارم – یک رمز عبور برای خود مشخص کنید، سپس مجددا آن را وارد کنید و بعد Next را بزنید، سپس از شما خواسته می شود که این رمز عبور خود را به حساب Mi خود متصل کنید تا در صورت فراموشی دچار مشکل نشوید. اگر نیازی به این کار ندارید بر روی Not Now کلیک کنید.

چطوری در گوشی شیائومی برنامه را هاید کنیم
چطوری در گوشی شیائومی برنامه را هاید کنیم

قدم ششم – حال در این مرحله برنامه هایی را که می خواهید پنهان و یا قفل کنید انتخاب کنید و در آخر Use App Lock را بزنید.روش از مخفی کردن بازی و اپ در گوشی شیائومی
روش از مخفی کردن بازی و اپ در گوشی شیائومی

قدم هفتم – انگشت خود را بر روی دکمه پاور قرار دهید تا اثر انگشت شما اسکن شود.

قفل کردن برنامه ها در Xiaomi
قفل کردن برنامه ها در Xiaomi

تمام، شما الان می تونید هر برنامه ای که می خواهید را انتخاب کنید تا قفل شود. اگر می خواهید برنامه ای را پنهان کنید از قسمت بالا بر روی Hidden Apps کلیک کنید و برنامه های موردنظر را انتخاب کنید.

از حالت آشکار در آوردن برنامه ها در شیائومی
از حالت آشکار در آوردن برنامه ها در شیائومی

اگر خواستید برنامه ای را از حالت مخفی در بیارید و یا قفل آن را بر دارید مجددا به همین بخش بیاید و تیک آن را خاموش کنید. پس از انجام دادن این کارها حتما آموزش فعال کردن نقطه اتصال گوشی شیائومی را نیز بخوانید.

✅ به پایان آموزش مخفی کردن برنامه ها در موبایل شیائومی رسیدیم؛ اگر سوالی در این رابطه دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.