ترفندفناوری

آموزش اضافه کردن زیرنویس به فیلم در گوشی شیائومی

رفع مشکل نمایش زیرنویس در گوشی های شیائومی در برنامه Mi Video Player

اگر از اپلیکیشن Mi Video Player گوشی های شیائومی برای مشاهده فیلم استفاده می کنید، اضافه کردن زیرنویس به فیلم در این برنامه بسیار ساده می باشد. برای مشاهده آموزش در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه ما باشید.

نحوه اضافه کردن زیرنویس به فیلم در گوشی شیائومی

شما می توانید از اپلیکیشن های دیگری مانند MX Player برای مشاهده فیلم با زیرنویس استفاده کنید اما اگر قصد نصب اپلیکیشن دیگری را ندارید به صورت زیر عمل کنید. مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید تا مشکلی پیش نیاید.

قدم اول – فیلم را پلی کنید و سپس بعد از باز شده برنامه Mi Video Player علامت A از قسمت بالا سمت راست را لمس کنید.روشن کردن زیرنویس فیلم در گوشی شیائومی

مطلب پیشنهادی : آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم

قدم دوم – حال در پنجره باز شده بر روی Local Subtitle کلیک کنید و سپس فایل زیرنویس فیلم را انتخاب کنید. (اگر آن را دانلود کرده اید باید به پوشه Download بروید).

نحوه انداختن زیرنویس روی فیلم در گوشی شیائومی

نکته : توجه داشته باشید که حتما فایل زیرنویس در حالت فشرده نباشد و آن را اکسترکت کرده باشید. فرمت آن نباید Zip باشد و معمولا SRT است. معمولا فایل های زیرنویسی به صورت زیپ شده در سایت ها برای دانلود قرار می گیرند و برای اکسترکت کردن آن می توانید از برنامه Winrar کمک بگیرید.

در نهایت اگر مراحل بالا را درست انجام داده باشید زیرنویس فیلم با موفقیت نمایش داده می شود. برای تغییر رنگ، اندازه و یا موقعیت نمایش زیرنویس مجددا وارد بخش A شوید و تغییراتی که دوست دارید را اعمال کنید. به عنوان مثال می توانید زیرنویس را به جای پایین در وسط صفحه مشاهده نمایید.

✅ در این مقاله نحوه اضافه کردن زیرنویس به فیلم در گوشی های شیائومی را بررسی کردیم، اگر موفق نشدید این کار را انجام دهید سوال خود را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.