فناوری

دانلود برنامه Tool Skin برای فری فایر اندروید

دریافت نسخه آخر اپلیکیشن Skin Tool Pro برای بازی Free Fire و باز شدن اسکین ها و ست های جدید

دانلود برنامه Skin Tool Pro برای فری فایر ، این برنامه قابلیت های جدیدی مثل اسکین های زیبا، حرکت های نمایشی مختلف و ست های متنوعی را به بازی Free Fire شما اضافه می کند. برای نصب این ابزار در ادامه با بخش فناوری ماگرتا همراه باشید.

برنامه Tool Skin برای فری فایر

برنامه Tool Skin برای فری فایر

در این برنامه پوسته های منتوع و زیادی وجود دارد و شما می توانید بر اساس سلیقه خود تصویر زمینه منوی بازی و … را شخصی سازی کنید. همچنین شما می توانید مدل لباس، مو، اسلحه و حتی هاوربرد خود را نیز تغییر دهید. فقط توجه داشته باشید که ست ها و اسکین های دریافتی فقط در این برنامه قابل نمایش است و دوستان شما نمی توانند آن ها را مشاهده کنند.

همانطور که می دانید برای دسترسی به اسکین ها و پوسته های مختلف شما باید پول پرداخت کنید البته گاهی اوقات تخفیف های خوبی برای آن ها در نظر گرفته می شود اما توسط نرم افزار اسکین تولز تمامی این امکانات به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر طور که مایل باشید می توانید فضای بازی را شخصی سازی کنید. برای نصب برنامه نیاز به نسخه اندروید خاصی نیست و اگر بازی را در گوشی خود نصب دارید می توانید از آن استفاده نمایید.

✅ کاربر گرامی اگر سوال یا مشکلی درباره برنامه Tool Skin برای فری فایر دارید، می توانید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین اگر درخواستی در رابطه با سایر بازی ها دارید نیز آن را بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.