کسب و کار

معرفی بهترین هشتگ های اینستاگرام ❤️ پربازدیدترین هشتک های اینستا ایران چیست؟

پر بازدید ترین هشتگ های اینستاگرام ایران کدامند؟ معرفی بهترین هشتک های اینستاگرامی برای گرفتن بازدید

معرفی بهترین هشتگ های اینستاگرام – کسب بازدید بیشتر در اینستاگرام با استفاده از هشتگ‌ها! بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام چیست؟ چگونه می‌توان با استفاده از هشتگ‌های مناسب، اقدام به جمع آوری بازدید بی شمار برای پست‌های اینستاگرامی کرد؟ با ما همراه باشید تا ببینید که چگونه می‌توان پیج اینستاگرام خود را نسبت به قبل بهبود داد.

در این سری از مقاله‌های مجله ماگرتا، قرار است تا برای شما به طور کامل درباره بهترین هشتگ‌های اینستاگرام و قسمت‌های دیگر آن نکات موثری ذکر شود.

همچنین بخوانید : آموزش ریپلای کردن پیام در دایرکت اینستاگرام

بهترین هشتگ های اینستاگرام
بهترین هشتگ های اینستاگرام

اهمیت اینستاگرام برای کسب و کار – استفاده از بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام در پست

مخاطبان هدف شما در اینستاگرام کاربرانی هستند که از قبل مطالب شما را دنبال می‌کنند. به همین دلیل است که شما باید بر ایجاد یک لیست مخاطب فعال برای کسب و کار خود تمرکز کنید. با این حال، دانستن اینکه از کجا باید شروع کرد، چالش برانگیز است زیرا طیف متنوعی از ویژگی‌ها و به روزرسانی‌های مداوم، مانند ویژگی فروشگاهی که سال گذشته در اختیار شما قرار گرفت، وجود دارد.

در حالت ایده آل، اینستاگرام ابزاری خواهد بود که در کل برای رشد تجارت شما استفاده می‌شود. با این حال، به همین راحتی و بدون استفاده از پلتفرم دیگر، به راحتی می‌توانید تجارت خود را به حساب اینستاگرام وارد کنید، به ویژه اگر محصولات را به صورت مستقیم به مصرف کننده می‌فروشید.

برخی از کسب و کارها ممکن است از قبل تحت حساب شخصی در اینستاگرام فعالیت کنند. با این حال، ایجاد یک حساب تجاری و یا حساب اینستاگرام بیزینس فرصت‌ها و ویژگی‌های انحصاری بیشتری نسبت به حساب شخصی فراهم می‌کند. حساب‌های تجاری همیشه عمومی خواهند بود تا هر کاربر اینستاگرام بتواند به آنها دسترسی داشته باشد.

چگونه یک حساب تجاری اینستاگرام ایجاد کنیم؟

اگر قبلا یک اکانت اینستاگرام بیزینس را نساخته اید، باید برای یک حساب شخصی ثبت نام کنید. سپس به تنظیمات بروید، حساب را پیدا کرده و روی تغییر به حساب حرفه ای ضربه بزنید. دسته ای را از لیست کشویی منطبق با کسب و کار خود انتخاب کرده و سپس روی کسب و کار کلیک کنید. پس از اتمام این کار، شما آماده استفاده از اینستاگرام برای نیازهای تجاری خود هستید و با استفاده از بهترین هشتگ‌های اینستاگرام می‌توانید بهتر بر روی حساب تجاری اینستاگرام خود مانور دهید.

معیارهای منحصر به فرد برای حساب‌های تجاری

حساب‌های شخصی و تجاری به شما امکان مشاهده معیارهای خاص مانند آمار لایک و دنبال کنندگان را می‌دهد، اما شباهت‌ها در اینجا متوقف می‌شوند. حساب‌های تجاری دارای ویژگی‌های منحصر به فردی در زمینه تعامل واقعی کاربران هستند که شامل نرخ کلیک، اشتراک پست و پیام مستقیم از مشتریان است.

“View Insights” ابزاری قدرتمند است که عملکرد هر پست نمایه کسب و کار را نشان می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا به کاربران خاصی دسترسی پیدا کنید و ببینید بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام شما چیست. از آنجا می‌توانید فعالیت درون برنامه ای آنها را ببینید، مانند حساب‌هایی که دنبال می‌کنند و از حساب‌های رقیب خود که با آنها ارتباط برقرار کرده اند بازدید کنید. همچنین می‌دانید که چه تعداد کاربران قبلا شما را دنبال می‌کردند و کدام کاربران حساب شما را از طریق هشتگ‌های جدید شما کشف کردند.

بخش Impressions و Reach به شما می‌گوید کدام محتوا در بین مخاطبان محبوب است و کدام نوع محتوا جذابیت کمتری دارد. تعاملات محتوا در هفته یا ماه گذشته همچنین نحوه تعامل مخاطبان با انواع مختلف محتوا را به شما به خوبی نشان می‌دهد.

این بخش فوق العاده در اینستاگرام، اطلاعات جمعیتی مخاطبان به شما در ساعات و روزهای مختلف را می‌گوید و به شما اطلاع می‌دهد که مخاطبان شما در چه زمان‌هایی بیشترین استفاده را از اینستاگرام دارند. سن، جنسیت و شهر آنها را با استفاده از این بخش خواهید دانست و شما برای تشکیل یک پروفایل مشتری پسند، تمام آنچه را که لازم دارید، خواهید داشت.

هشتگ های ترند
هشتگ های ترند

همچنین بخوانید‌: سوال های جالب برای استوری اینستاگرام

جذب مخاطب هدف در اینستاگرام

حساب‌های تجاری گزینه Contact را دارند، بدین معنی که کاربران می‌توانند مستقیما از طریق برنامه با شما تماس بگیرند یا به شما ایمیل ارسال کنند. در صورت وجود، شما حتی می‌توانید مکان فروشگاه فیزیکی خود را در زیر اطلاعات کسب و کار عمومی ذکر کنید. این باعث می‌شود حساب شما در مقایسه با نمایه شخصی، حرفه ای‌تر به نظر برسد و مخاطبان شما را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

برای حساب‌های شخصی، این ویژگی‌ها در دسترس نیستند، بنابراین کاربران مجبورند در عوض جزئیات تماس و آدرس شما را در وب جستجو کنند و یا اینکه بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام شما را جستجو کنند.

براساس اطلاعات نمایه کاربری که جمع آوری کرده اید، سپس می‌توانید پیش بینی کنید که بازار هدف شما از کدام حساب‌های تجاری بازدید خواهد کرد. صفحات حساب کاربری رقیب خود را در اینستاگرام جستجو کنید، سپس بر روی جدیدترین پست کلیک کنید و روی “Liked by” کلیک کنید. سپس می‌توانید به نظرات آنها پاسخ دهید، یا به آنها در قسمت Direct Message یا دایرکت اینستاگرام، پاسخ دهید. از این جهت، مخاطبین بیشتری جذب پیج شما خواهند شد.

استوری‌های اینستاگرام پایان ناپذیر هستند!

با دستیابی به 10 هزار فالوور، حساب بیزینس اینستاگرام ویژگی Swipe Up را در Stories خود برای شما باز می‌کند که کاربران را به سمت سایت اصلی شما یا هر لینکی در منابع عنوان شما هدایت می‌کند.

حساب‌های تجاری می‌توانند کاربران را به تیم پشتیبانی تجارت لینک دهند و تعامل بیشتری با مشتری را ایجاد کنند

پاسخ سریع در دایرکت

با راه اندازی کسب و کار، احتمالا ایمیل و دایرکت بیشتری دریافت کنید. خوشبختانه، زیرساخت‌های منحصر به فرد برای چنین حسابی وجود دارد. پاسخ سریع به شما امکان می‌دهد پیش از نوشتن پاسخ به دایرکت‌های متداول در مورد مشتری بپردازید. دایرکت‌ها همچنین می‌توانند براساس مهمترین آگهی‌های شما مرتب شوند. بنابراین از تشویق مخاطبان خود برای ارسال ایمیل و دایرکت‌های بیشتر برای گپ و گفتگو یک به یک نترسید.

همچنین شما قادر خواهید بود تا در بخش پاسخ سریع در دایرکت، برای مخاطبینی که به شما پیام ارسال می‌کنند، بهترین هشتگ‌های اینستاگرام پیج خود را برای آنان ارسال کنید و از مخاطبین بخواهید تا هشتگ‌های ساخته شده توسط شما را دنبال کنند و یا آنها را دعوت به چالش مصرف کالا کنید و برای آنها جایزه‌ای در نظر بگیرید.

هشتگ‌ ها

هشتگ‌ها مکانی برای یافتن پست‌های جمع شده مربوط به یکی از علایق کاربران برای خود کاربران است. حساب‌های تجاری و حساب‌های شخصی به ویژگی‌های هشتگ به صورت یکسان دسترسی دارند. در صورت تقویت پست‌ها، این هشتگ‌ها می‌توانند بازدید بیشتری برای پست شما بیاورند.

در ادامه برای شما بهترین هشتگ‌های اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد که با استفاده از آن در زیر پست‌های خود، می‌توانید روند پیشرفت را در پیج اینستاگرامی‌ خودتان به مرور زمان مشاهده کنید.

بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام به زبان انگلیسی

اگر پیج اینستاگرام شما به زبان انگلیسی تولید می‌کند، می‌توانید از هشتگ‌های زیر استفاده کنید تا ربات‌ها و انسان‌های مختلف در سراسر دنیا پست شما را مشاهده کنند و در صورت پسندیدن پست شما، آن را لایک و یا حتی پیج شما را دنبال کنند.

معرفی بهترین هشتگ‌های اینستاگرام سبک عمومی به زبان انگلیسی برای تمامی موضوعات:

#photooftheday #instagood #nofilter #tbt #igers #picoftheday #love #nature #swag #lifeisgood #caseofthemondays #instapic #instadaily #selfie #instamood #bestoftheday

معرفی بهترین هشتگ‌های اینستاگرام برای فالو و لایک کردن:

#followme #likeforlike #like4like #follow4follow #followforfollow #f4f

معرفی بهترین هشتگ‌های اینستاگرام برای فشن و زیبایی:

#styleinspo #ootd #outfitoftheday #whatiwore #shoppingaddict #beautydoesnthavetobepain #currentlywearing #instastyle #lookgoodfeelgood

معرفی بهترین هشتگ‌های اینستاگرام برای مسافرت و Vlog:

#travel #staycation #vacation #sunsout #resortwear #tourist #travelbug #solotravel #honeymoon #traveltuesday #wanderlust #wanderlustwednesday #travelgram #sun

بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام به زبان فارسی

در این قسمت، قرار است تا به شما بهترین هشتگ‌های اینستاگرام به زبان فارسی معرفی شود و شما می‌توانید با استفاده از هشتگ‌های فارسی برای محتواهایی که تولید می‌کنید، می‌توانید بازدیدهای بیشتری را دریافت کنید.

بهترین هشتگ‌ های اینستاگرام به زبان فارسی

معرفی بهترین هشتگ های اینستاگرام برای مسافرت جهت تولید محتوای فارسی:

#تهران #اصفهان #کرونا #موزیک #persian #عکس #tehran #iran #مدلینگ #shiraz #tabriz #یزد #ایرانگردی #ترکیه #مدل #کلیپ #شیراز #ایران #ویدیو #esfahan #mashhad #rasht #قرنطینه #گلستان #تهرانگردی #کاشان #isfahan #eshgh #karaj #ابی

معرفی بهترین هشتگ های اینستاگرام برای ولاگ مسافرتی جهت تولید محتوای فارسی:

#mazandaran #irani #iran🇮🇷 #yazd #urmia #irantravel #ایرانیان #شیرازی #چین #shomal #kermanshah #kish #gorgan #iranian_photography #khande #bushehr #manoto #kashan #شیرازگردی #honarmandan #abadan #lahijan #tehranluxury #dokhtar #persianmusic #golestan #shirazi #mashad #ahang #irantourist

معرفی بهترین هشتگ های اینستاگرام برای پست‌های فان و تولید محتوای فارسی:

#khuzestan #jazab #iranmusic #زاینده_رود #iranianstyle #i̇ran #irantourism #iran_nature #tehranstyle #کورونا #esfahanziba #visitiran #نوروز_باستانی #1399 #tabrizcity #norouz #pahlavi #inestagram #iranian_art #chalesh #persiangirls #miladtower #mashhadcity #iranstyle #tehrani #esfehan #rasht_official #gonbadkavus #iranianmodel #shiraziha

از اینستاگرام جهت بهبود کسب و کار خودتان استفاده کنید

با استفاده از بهترین هشتگ های اینستاگرام، شما قادر خواهید بود تا بیشترین بهره وری را از اینستاگرام داشته باشید. صفحه اکسپلور در اینستاگرام خیلی مهیج است و اگر کسی بتواند با پست‌هایی که تولید می‌کند به صفحه اکسپلور اینستاگرام برود، می‌تواند بازدید بسیار زیادی را کسب کند و همچنین فالوورهای بی شماری برای پیج خود جذب کند.

شما با استفاده از هشتگ‌هایی که به طور مرتب استفاده می‌کنید، اگر بتوانید بازدیدهای نسبتا خوبی از طریق فالوورهای پیج خود بر روی پست‌ها مشاهده کنید، هشتگ‌ها به طور موثر برای پیج شما فعال خواهند شد و همین باعث می‌شود تا پست‌های شما به صفحه اکسپلور برود و همچنین در قسمت Top Post هشتگ مورد نظر، دیده شود.

در این سری از مقاله‌های آموزشی مجله ماگرتا، نکات موثری برای کسب بازدید از طریق بهترین هشتگ‌های اینستاگرام برای شما ذکر شد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.