اخبار

نحوه دریافت ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول ، هدیه نسخه جدید

چگونه ده گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول برای نسخه جدید برنامه My MCI را دریافت کنیم؟

۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول برای برنامه همراه من : این هدیه به پاس قدرانی از نصب نسخه جدید اپلیکیشن همراه من به مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول داده شده است که شامل ۱۰ گیگابایت اینترنت ۳ روزه به صورت کاملا رایگان می باشد. برای دریافت در ادامه با بخش اخبار فناوری ماگرتا همراه باشید.

۱۰ گيگابايت اينترنت رايگان هديه بگيريد. مشترک گرامی با به روزرسانی و يا نصب نسخه جديد اپليكيشن همراه من و مراجعه به بخش طرح‌های تشويقی، بدون قرعه‌كشی ۱۰ گيگابايت اينترنت رايگان هديه بگيريد. نصب و دريافت هديه: http://mymci.app

همراه من

مطلب پیشنهادی : تنظیمات اینترنت گوشی سامسونگ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

نحوه فعال سازی ۱۰ گیگ اینترنت هدیه همراه اول

اپلیکیشن My Mci را نصب کنید. سپس وارد برنامه شده و شماره موبایل خود را وارد کنید، یک کد تایید برای شما پیامک می شود آن را وارد کادر مربوطه کنید تا وارد منوی اصلی برنامه شویم. پس از انجام کارهای گفته شده مراحل زیرا انجام دهید.

۱- در صفحه اصلی برنامه گزینه طرح های تشویقی را لمس کنید.

دریافت ۱۰ گیگ نت هدیه نسخه جدید همراه من

۲- حال در بخش هدیه های همراهی دکمه فعال سازی را لمس کنید. همچنین دکمه اشتراک برای معرفی این هدیه به دوستانتان می باشد که در صورت نیاز می توانید از آن استفاده کنید.

فعال کردن 10 گیگابایت اینترنت رایگان نسخه جدید برنامه my mci

۳- بعد از کلیک بر روی دکمه فعالسازی باید پیغام «درخواست با موفقیت ثبت و نتیجه از طریق پیامک اطلاعا رسانی خواهد شد» برای شما نمایش داده شود.

پس از انجام مراحل بالا کمی منتظر بمانید تا پیامکی با متن زیر برای شما ارسال شود :مشترک گرامی بسته هدیه اینترنت 3 روزه 10گیگابایت فعال شده و تا ساعت 02:27:37 تاریخ 1400/03/28 معتبر است. در صورت استفاده از سایت های داخلی منتخب، حجم مصرفی شما نصف محاسبه می شود. این بسته فاقد تمدید خودکار است.

همینک شما می توانید از این بسته استفاده نمایید. همچنین برای استعلام میزان باقی مانده از اینترنت هدیه می توانید از اپلیکیشن همراه من استفاده کنید و یا کد دستوری #10*100* را شماره گیری نمایید.

✅ در آخر اگر سوالی درباره طریقه دریافت ۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.