ترفندفناوری

آموزش ریپلای کردن پیام در دایرکت اینستاگرام ❤️ روش جدید

روش ریپلی کردن یک مسیج یا پیام در دایرکت اینستاگرام : چگونه پاسخ یک پیام را Reply کنیم؟

چگونه در دایرکت اینستاگرام ریپلای کنیم؟ این مشکل سال هاست که کاربران اینستاگرام را دچار مشکل کرده است اما بلاخره در بروزرسانی جدید شما می توانید با انجام کارهایی که در ادامه در بخش ترفند ماگرتا گفته می شود، قابلیت ریپلای یک مسیج را در دایرکت اینستاگرام برای گوشی های اندروید و آیفون فعال کنید.

ریپلی کردن مسیج دایرکت اینستاگرام

نحوه ریپلای پیام در دایرکت اینستاگرام

چگونه در اینستا ریپلای کنیم ؟ برای اضافه شدن قابلیت Quick Replies in Direct Instagram ابتدا شما باید گوگل پلی یا اپ استور خود را باز کنید و برنامه اینستاگرام را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید، سپس مراحل زیر را انجام دهید. توجه داشته باشید که این ویژگی هنوز به صورت گسترده برای همه کاربران فعال نشده است و ممکن است با انجام روش های زیر برای شما نیز فعلا فعال نشود.

قدم اول – اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و وارد صفحه پروفایل خود شوید، سپس بر روی آیکون سه خط روی هم از قسمت بالا سمت راست کلیک کنید.قدم دوم – از منوی کشویی باز شده گزینه Settings را لمس کنید.

قدم سوم – گزینه Update Messaging را پیدا کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید و سپس بر روی Update کلیک کنید.

آموزش ریپلی کردن پیام در دایرکت گوشی اندروید و آیفون

برای ریپلای کردن مسیج دو روش وجود دارد. در روش اول از تنظیمات اصلی اینستاگرام استفاده می کنیم و در روش دوم از ویژگی پیام رسان این اپلیکیشن. مراحل زیر را دنبال کنید :

قدم اول – وارد بخش دایرکت اینستاگرام شده و صفحه شخصی که می خواهید با آن چت را باز کنید.

ریپلای یک پیام خاص در اینستاگرام
Reply To a Specific Message In Instagram

قدم دوم – حال پیامی که می خواهید بر روی آن ریپلی انجام دهید را لمس کرده و چند ثانیه انگشت خود را روی آن نگه دارید، سپس در پایین صفحه سه گزینه به شما نمایش داده می شود.برای ریپلای دایرکت اینستاگرام گزینه Reply را لمس کنید. دو گزینه دیگر مربوط به ریپورت کردن و کپی کردن متن پیام می باشد.

ارسال ریپلای در دایرکت اینستا
ارسال ریپلای در دایرکت اینستا

قدم چهارم – حال مشاهده خواهید کرد که شما می توانید جواب پیام ریپلی شده را تایپ کرده و ارسال کنید.

ریپلی پیام تو دایرکت اینستا
ریپلی پیام تو دایرکت اینستا

برای راحت تر ریپلای کردن پیام یک بار آن را به سمت راست بکشید و سپس متن خود را بنویسید و ارسال کنید.

ریپلای سریع پیام در دایرکت اینستاگرام شبیه واتساپ
Reply To a Specific Message In Instagram Like Whatsapp

✅ کاربر گرامی این روش هنوز برای بسیاری از کاربران فعال نشده است و ممکن است برای شما نیز اینگونه باشد، برای همین منظور روش زیر را نیز امتحان کنید.

ریپلی کردن پیام دایرکت اینستا با Messenger

قدم اول – اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و سپس از قسمت بالای برنامه بر روی آیکون Messenger کلیک کنید.قدم دوم – دایرکت کسی که می خواهید به آن پیام بدهید را انتخاب کنید و پیام مورد نظر را به سمت راست بکشید، هم اکنون باید آیکون Reply در کنار مسیج نمایش داده شود.

قدم سوم – حال پیامی که می خواهید بفرستید را تایپ کنید و Send را بزنید. پاسخ شما به همراه پیامی اصلی در بالای آن قابل نمایش است.

تمام! همینک به همین صورت می توانید برای پاسخ به تمامی مسیج های دایرکت اینستاگرام به این صورت عمل کنید. همچنین پیشنهاد می کنم در صورت نیاز مقاله آموزش بستن دایرکت اینستاگرام را نیز مطالعه فرمایید.

در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با نحوه ریپلی کردن پیام در دایرکت اینستاگرام می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.