ترفندفناوری

رفع مشکل گزارش خرابی برای تحلیل به Mi در گوشی شیائومی

مشکلات گوشی شیائومی و نحوه برطرف کردن خطای گزارش خرابی برای تحلیل به mi به صورت کامل

گزارش خرابی برای تحلیل به Mi یکی ارورهایی است که ممکن شما هم هنگام کار کردن با یک برنامه خاص و یا ایجاد تغییراتی در تنظیمات موبایل با آن رو به رو شده باشید، برای برطرف کردن این مشکل کافیست کارهایی که در ادامه در بخش ترفند ماگرتا گفته شده است را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی : تغییر فونت فارسی گوشی‌ شیائومی

گزارش خرابی برای تحلیل به mi
Send Bug Report To mi For Analysis

نحوه گزارش خرابی برای تحلیل به Mi

این مشکل اکثرا در گوشی های قدیمی تر شیائومی رخ می دهد، سعی کنید همیشه برنامه و نسخه MIUI گوشی خود را به آخرین نسخه بروز رسانی کنید تا کمتر با چنین مشکلاتی رو به رو شوید. برای برطرف کردن این ارور مراحل زیرا قدم به قدم انجام دهید.قدم اول – بعد از باز شدن پنجره Keeps Stopping بر روی نوشته View Summary کلیک کنید.

برطرف کردن مشکل خرابی برنامه
برطرف کردن مشکل خرابی برنامه

قدم دوم – باید یک صفحه پر از نوشته های انگلیسی برای شما باز شده باشد، نیازی نیست آن ها را بخوانید و فقط گزینه Send را لمس کنید.

حل مشکل Repot Bug در گوشی شیائومی
حل مشکل Repot Bug در گوشی شیائومی

قدم سوم – تنظیمات یا Setting موبایل را باز کنید بعد وارد قسمت Apps شده و Manage Apps را انتخاب کنید.

گزارش خرابی برای تحلیل به mi
گزارش خرابی برای تحلیل به mi

قدم پنجم – حال از قسمت سرچ بالای صفحه Mi Launcher را سرچ کنید و بعد آن را انتخاب کنید.

گزارش خطا برای تحلیل در گوشی شیائومی
گزارش خطا برای تحلیل در گوشی شیائومی

قدم ششم – الان شما وارد صفحه مدیریت لانچر موبایل خود شده اید بر روی گزینه اول یعنی Storage کلیک کنید. سپس در صفحه جدید دکمه Clear را لمس کنید و سپس بر روی Clear all Data کلیک کنید. با این کار تنظیمات لانچر شما به حالت پیشفرض برگشته و مشکلات آن برطرف می شود.برطرف کردن ارور گزارش خطا برای تحلیل در Mi
برطرف کردن ارور گزارش خطا برای تحلیل در Mi

یکی دیگر از مشکلات گوشی ها شیائومی شکل ظاهری منوی آن ها می باشد که در مقاله تغییر منو گوشی شیائومی به صورت کامل این مشکل را برای شما برطرف کرده ایم، پیشنهاد می کنم حتما آن را امتحان کنید.

✅ به پایان آموزش گزارش خرابی برای تحلیل به mi رسیدیم، اگر نتوانستید این خطا را برطرف کنید می توانید از بخش دیدگاه از ما مشاوره بگیرید. همچنین اگر سوالی دارید نیز آن را بپرسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.