بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم امیرسام چیست 🤗 + عدد ابجد و طالع بینی شخصیتی

معنی نام امیر سام چیه؟ بررسی ریشه و معنای اسم امیرسام به صورت لغت به لغت

معنی اسم امیر سام چیست؟ آیا این نام برای کودک قشنگه؟ امیر سام نامی زیبا و مرکب با ریشه فارسی، عربی و اوستایی می باشد که معانی بسیار زیبایی نیز دارد. اگر در انتخاب این اسم برای پسرتان شک دارید، کافیست مطالبی که در ادامه این مقاله از بخش کودک ماگرتا گفته شده است را به خوبی مطالعه کنید.

معنی اسم امیرسام چیه؟

amir-sam

این نام نامی بسیار خوش‌آوا و شیک به ترکیبی از دو نام بسیار اصیل می باشد که معنی آن به صورت زیر می باشد.

  • امیر: فرمانروا، پادشاه، سردار
  • سام: آتش، از شخصیتهای شاهنامه

اسم Sam در لاتین و آمریکایی به معنی پسر خورشید و پسر درخشان است. هم چنین Sam به عقیده بعضی مخفف Samuel است که به معنی اسم خداوند و شنیده خداوند می باشد.

ناگفته نماند که امیر سام یکی از بهترین اسم های اصیل و بین المللی پسرانه می باشد، همچنین این اسم بسیار خاص می باشد و خیلی کم پیش می آید که آن را از زبان کس دیگری بشنوید. احتمالا با خواندن این مطالب تا به این جای کار دیگر متقاعد شده باشید که این اسم پر مسما را روی فرزند دلبندتان بگذارید.

عدد ابجد نام و اسامی هم ابجد

با محاسبه فرمول اسامی ابجد به این نتیجه میرسیم که عدد ابجد این اسم 352 می باشد.

عدد ابجد نام و اسامی هم ابجد امیر سام

اسامی هم ابجد نیز عبارتند از :

قنبر – آشنا – پیرقلی – پشن – ارسامن – آشنا – ولیشاه – یزدانفر – شاه ولی – زادشم

ویژگی شخصیتی و طالع بینی امیر سام ها

رنگ اسم ابی می باشد و این افراد معمولا انسانی هایی بسیار مستقل و خانواده دوست می باشند. این افراد از هوش بالایی برخوردار هستند و همواره به دنبال چیزی هستند که آنها را به اوج آرامش برساند. امیر سام ها افرادی محافظه كار هستند و اغلب خلاق ، حساس و داراي قدرت تخیل بالایی هستند.

بحثی در رابطه با این اسم وجود دارد که می گوید معنی اسم امیرسام صحیح نمی باشد زیرا ترکیب یک اسم فارسی و عربی یک اشتباه دستوری بوده و نمی شود یک قسمت را به زبان فارسی و قسمت دیگر را به زبان عربی ترجمه کرد، به نظر شما این بحث صحیح است؟ از طریق قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *