ترفندفناوری

اسکرین شات گوشی Redmi Note 9T 5G شیائومی

چطوری با گوشی ردمی نوت ۹ سری فایو جی از صفحه نمایش اسکرین شات یا عکس بگیریم؟

نحوه اسکرین شات گرفتن در گوشی ردمی نوت 9 تی 5 جی : برای عکس گرفتن از صفحه نمایش موبایل Redmi Note 9T 5G شیائومی شما می توانید به دو صورت عمل کنید که در ادامه در بخش ترفند ماگرتا آن ها را بررسی می کنیم.

مطلب ویژه : چگونه در گوشی شیائومی برنامه ای را مخفی کنیم

نحوه اسکرین شات گرفتن Redmi Note 9T با دکمه

به صفحه ای که می خواهید از آن اسکرین شات بگیرید رفته و سپس به صورت همزمان دکمه های Volume Down + Power button یا همان دکمه پاور + کم کردن صدا را فشار دهید. اگر این کار را درست انجام داده باشید عکس گرفته شده در گالری موبایل شما ذخیره می شود.عکس گرفتن از صفحه نمایش در گوشی Redmi Note 9T شیائومی
عکس گرفتن از صفحه نمایش در گوشی Redmi Note 9T شیائومی

این روزها برخی از گوشی های شیائومی دچار مشکلاتی شده است که به صورت ناگهانی پیغام ها و خطاهای مختلفی را نشان می دهد، اگر شما هم این مشکل را دارید حتما مقاله رفع مشکل گزارش خرابی برای تحلیل به Mi در گوشی شیائومی را مطالعه نمایید.

عکس گرفتن از صفحه نمایش ردمی ۹ تی با نوار ابزار

به صفحه ای که قصد عکس گرفتن از آن را دارید رجوع کنید سپس نوار ابزار موبایل را از سمت بالا به پایین بکشید و بر روی آیکون Screenshot که به شکل یک قیچی است کلیک کنید. تمام! تصویر موردنظر در گالری موبایل ذخیره شده است و می توانید آن را برای دوستانتان ارسال کنید.

نحوه اسکرین شات گوشی Redmi Note 9T شیائومی
نحوه اسکرین شات گوشی Redmi Note 9T شیائومی

اگر می خواهید اسکرین شات طولانی و اسکرولی بگیرید باید از برنامه های موجود در مارکت ها استفاده کنید زیرا گوشی های شیائومی این قابلیت را ندارند. پیشنهاد من به شما برنامه Stitchcraft: Long screenshot می باشد.

به پایان آموزش رسیدیم؛ اگر سوال یا مشکلی در رابطه نحوه اسکرین شات گرفتن در گوشی Redmi Note 9T 5G شیائومی دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید تا سریعا به جواب برسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.