بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم دلسا در ثبت احوال + طالع بینی ، ریشه و عدد ابجد نام

معنی اسم دلسا به زبان فارسی چیست؟‌ ریشه اسم دخترانه Delsa چیست و چگونه به انگلیسی نوشته می شود

معنی اسم دلسا در ثبت احوال : این نام دخترانه اصیل فارسی به معنی «همچون دل، همانند قلب» می باشد. عشق و محبت خیلی زیادی در این اسم نهفته است و انتخاب آن برای کودک شما خیلی شایسته می باشد. در ادامه با بخش معنی اسم ماگرتا جهت مشاهده فراوانی اسم، ریشه و نحوه نوشتن آن به انگلیسی همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : معنی اسم آرتمیس به همراه روانشناسی آن

معنی اسم دلسا در ثبت احوال

معنی اسم دلسا در ثبت احوال چیست

نام های ایرانی خوش آوا و با ریشه در فرهنگ ما کم نیستند اما دلسا یکی از خاص ترین آن ها می باشد. این نام دخترانه چهار حرفی متشکل از دو واژه دل + سا (پسوند شباهت) می باشد و هنگام صدا زدن حس خوبی به مادر و پدر و فرزند منتقل می شود. دلسا به انگلیسی به شکل Delsa نوشته می شود.

فراوانی و تعداد اسم دلسا در ایران طبق آمار سال ۱۳۹۹ در ثبت احوال تقریبا به ۹۵۰۰ نفر می رسد که نشان می دهد کودکان زیادی این اسم را انتخاب نکرده اند. البته این آمار به روز نیست.

عدد ابجد کبیر اسم دلسا : ۹۵
عدد ابجد صغیر اسم دلسا : ۱۱

اسامی هم ابجد دخترانه : مهگل – ماجان – لیندا – دلینا

اسم هایی که شباهت آوایی دارند : یکتا – الناز – حلما – دلدار – شیدا – تلما – برتا – ژنیا

اسم های هم معنی : دل آرام – عاطفه – نیکادل.

اسپند دونه دونه دختر داریم یه دونه
خوشگل و مهربونه اسم اون دلسا جونه 😍

روانشناسی اسم دلسا و طالع بینی آینده

دلسا ها بیشتر انسان های درونگرا و خجالتی هستند. آن ها به اطرافیان خود عشق خیلی زیادی می دهند اما آن را بروز نمی دهند، هنگامی که احساساتش جریحه دار شود اشک زیادی می ریزد. البته آن ها خیلی واقع گرا هستند و در هنگام برطرف کردن مشکلاتشان خیلی منطقی رفتار می کنند و احساسات خود را وارد مشکلات نمی کنند.

بیشتر کسانی که اسم دلسا را دارند خیلی باهوش و زیرک هستند و تفریحات مورد علاقه آن ها تماشای تئاتر و بازدید از موزه‌ های علمی و فرهنگی می باشد، در واقع به نوعی اینگونه مکان ها برای آن پاتوق می باشد. همچنین اغلب با دیدن غروب پاییز به هیجان می آیند.

در بین رنگ ها آن ها به رنگ قهوه ای علاقه زیادی دارند و همیشه سعی می کنند حداقل یکی از وسایل یا لباس هایشان به این رنگ باشد. از همه خوبی ها بگذریم معایت دلساها این است که گاهی حرفی نسنجیده می زنند و سخنی را که نباید بگوید، می گوید و بعدا پشیمان می شوند.

✅ در این نوشته معنی اسم دلسا در ثبت احوال را به همراه ریشه کامل آن بررسی کردیم، شما چه دیدگاهی در مورد این نام دارید؟ آن را از قسمت دیدگاه با سایر والدین به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *