ترفندفناوری

آموزش مخفی کردن محتوای پیام نوتیفیکیشن ها در گوشی شیائومی

چگونه در گوشی شیائومی متن پیام ها و نوتفیکیشن ها را در صفحه قفل پنهان کنیم؟ راهنمای عدم نمایش محتوای پیام در MIUI

در گوشی های شیائومی هنگامی که صفحه نمایش قفل باشد و پیامی برای شما ارسال شود، متن پیام به نحوی نمایش داده می شود که همه می توانند آن را بخوانند و نیازی نیست که قفل صفحه باز باشد. برای حل این مشکل و مخفی کردن محتوای نوتیفیکیشن ها در MIUI و عدم نمایش متن پیام در صفحه قفل در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : چگونه در گوشی شیائومی برنامه ای را مخفی کنیم

مخفی کردن محتوای پیام نوتیفیکیشن ها در گوشی شیائومی

آموزش مخفی کردن جزئیات و محتوای نوتفیکیشن ها در موبایل شیائومی

شما می توانید برای پنهان کردن اعلان های صفحه قفل از برنامه ها و ابزارهای مختلفی استفاده کنید اما پیشنهاد من استفاده از تنظیمات خود گوشی شیائومی می باشد لذا بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.قدم اول – منوی موبایل را باز کنید و آیکون Settings را لمس کنید تا وارد بخش تنظیمات شوید. سپس در صفحه جدید باز شده وارد قسمت Notifications شوید.

تنظیمات عدم نمایش متن پیام در صفحه قفل شیائومی
تنظیمات عدم نمایش متن پیام در صفحه قفل شیائومی

قدم سوم – در این بخش باید گزینه Lock Screen Notifications را لمس کنید.

مخفی کردن محتوای نوتفیکیشن ها در MIUI شیائومی
مخفی کردن محتوای نوتفیکیشن ها در MIUI شیائومی

قدم آخر – گزینه Format را به حالت Show notifications but Hide Content تغییر بدهید. همچنین اگر خواستید به حالت قبلی برگردید کافیست حالت Format را بر روی گزینه Show notifications content تنظیم کنید.

مخفی کردن محتوای پیام ها در صفحه نمایش قفل گوشی شیائومی
مخفی کردن محتوای پیام ها در صفحه نمایش قفل گوشی شیائومی

از این پس اگر کسی برای شما پیامی ارسال کند فقط آیکون برنامه موردنظر (مثلا واتساپ یا اینستاگرام) در صفحه نمایش قفل برای شما نمایش داده می شود و اگر بخواهید متن آن را بخوانید باید رمز عبور موبایل را وارد کنید.

کاربران جدید شیائومی اکثرا با فعال کردن گزینه Hotspot مشکل دارند لذا پیشنهاد می کنم حتما آموزش فعال کردن نقطه اتصال گوشی شیائومی را مطالعه نمایید.✅ در این بخش آموزش مخفی کردن محتوای پیام نوتیفیکیشن ها در گوشی شیائومی را یاد گرفتیم، اگر سوال یا مشکلی دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید تا سریعا به شما جواب بدهند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.