بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم آوان در ثبت احوال چیست + ریشه و عدد ابجد نام

اسم دخترانه آوان در ثبت احوال به چه معناست؟ ریشه اسم آوان کجاییه و به انگلیسی چگونه نوشته می شود؟

معنی اسم آوان در ثبت احوال چیه؟ ریشه نام آوان کردی است و به معنای شادابی، سرسبزی و وسیع می باشد. در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا طالع بینی این اسم را به همراه اسامی مشابه و عدد ابجد آن بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید : معنی اسم لیوسا برای فرزند دختر چیست + عدد ابجد و ریشه نام

معنی اسم آوان در ثبت احوال
معنی اسم چیست؟

نام دخترانه آوان به چه معناست

در لغت نامه دهخدا معنی آوان وقت و هنگام و نیم گنبد می باشد، هم چنین نام کوهستانی در کردستان نیز می باشد. اگر می خواهید این نام را برای دخترتان انتخاب کنید بد نیست بدانید طبق آمار سال ۱۳۹۶ تعداد اسم آوان در ایران ۱۷۷۱ نفر می باشد و هنوز یک اسم جدید و خاص می باشد.

ریشه نام : کردی
عدد ابجد نام آوان : ۵۸
نحوه نوشتن به انگلیسی : Avan
تلفظ اسم :‌ /āvān/

اسامی دختری که به نام آوان می آیند :
نهان، آیدان، روژان، آوینا و آوین

نام های پسری که به آوان می آیند :
شایان، آیهان، آرسان، ماهان و آوش

یکی از مزایای نام آوان این است که اسامی مشابه و هم آوا زیادی برای آن وجود دارد و اگر در آینده فرزند دیگری نیز داشته باشید می توانید به راحتی نام آن را انتخاب کنید.

طالع بینی و روانشناسی اسم آوان

یکی از ویژگی های مهم دختران با این اسم این است که می توانند مدت خیلی زیادی را تنها و بدون نیاز به کمک کسی زندگی کنند. انسان های خوش قلبی هستند و همیشه سعی دارند آسایش و آرامش را برای اطرافیان فراهم کنند. اگر کسی وفاداری اش را نسبت به آن خدشه دارد کند ممکن است تا مدت خیلی زیادی با او قهر باشد.

علارقم ویژگی های خوبی که دارند اصلا انتقاد پذیر نیستند و اگر از آنها ایرادی گرفته شود و یا در کارهای خصوصی شان دخالتی صورت بگیرد خیلی ناراحت و عصبی می شوند. البته عصبانیت آوان ها خیلی زود تموم می شود چون خیلی مهربان هستند.

✅ شما چه نظری در مورد معنی اسم آوان در ثبت احوال دارید؟ از قسمت دیدگاه نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *