ترفندفناوری

چرا Activity اینستاگرام کار نمیکنه + بررسی روش های رفع مشکل

رفع مشکل کار نکردن قسمت Activity اینستاگرام و حل خطای Couldn't Refresh Feed

مشکل قسمت Your Activity اینستاگرام و علت کار نکردن آن چیه؟ در آپدیت جدید اینستاگرام این ویژگی برای بسیاری از کاربران دچار اختلال شده است و هنگام باز کردن آن با خطای Couldn’t Refresh Feed مواجهه می شوند، برای رفع این مشکل در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : آموزش ریپلای کردن پیام در دایرکت اینستاگرام

چرا Activity اینستاگرام کار نمیکنه
چرا Activity اینستاگرام کار نمیکنه

رفع مشکل کار نکردن قسمت Activity اینستاگرام

در بروز رسانی جدید اینستاگرام مشکلات زیادی مثل کم شدن تعداد ویوهای استوری و یا همین مشکل کار نکردن ویژگی Activity پیش آمده است، برای برطرف کردن این باگ ها بهتر است کمی صبر کنید تا آپدیت جدید برنامه مجددا منتشر شود اما روش هایی که در ادامه گفته می شود نیز می تواند تا حدودی کمک کننده باشد.1- قبل از هر کاری رمز عبور اکانت اینستاگرام را خود را تغییر دهید و یک بار از آن خارج شوید و مجددا وارد شوید. در 80 درصد موارد با این کار بسیاری از مشکلات برطرف می شود.

2- اگر با تغییر رمز عبور اکانت اینستاگرام مشکلتان برطرف نشد، یک بار حساب خود را روی موبایل یا لپ تاپ دیگری تست کنید و ببینید در دستگاه های دیگر نیز همین مشکل را دارد یا خیر. اگر در یک موبایل دیگه هم همین مشکل وجود داد حتما بررسی کنید که شخص دیگری وارد حساب کاربری شما نشده باشد.

مطلب پیشنهادی : آموزش خارج کردن دستگاه‌های متصل به حساب اینستاگرام

3- یک بار IP خود را تغییر دهید و ببینید مشکل Activity برطرف می شود یا خیر، اگر با این کار بدون هیچ مشکلی کار کرد خرابی از سمت سرور و یا سرویس های ارائه دهنده اینترنت می باشد و شما باید صبر کنید تا این خرابی ها برطرف شود.

✅ در این مقاله متوجه شدیم چرا Activity اینستاگرام کار نمیکنه، اگر سوالی در این رابطه دارید می توانید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان ما بپرسید.موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.