سرگرمی

تعبیر خواب آسانسور ☑️ دیدن بالابر در خواب را چگونه باید تعبیر کرد؟

تعبیر خواب آسانسور چیست؟ دیدن آسانسور در خواب چه تعبیری دارد؟

دیدن خواب آسانسور را چگونه تعبیر کنیم؟ همانطور که می‌دانید یکی از نشانه‌های بزرگ خداوند خواب دیدن است و این که خواب برادر مرگ است و بی‌شباهت به مرگ موقت نیست . وقتی می‌ خوابید، روح از بدن خارج می‌شود و همچنین وقتی جسم می‌میرد هم روح از بدن جدا می‌شود که کاملا به هم شباهت دارند و به همین دلیل که بعد از خواب، روح از بدن خارج می شود، خواب می‌ بینیم.

گاهی دیدن برخی خواب‌ها برای ما و زندگی ما معنا و مفاهیم پنهان دارد با کمک منابع و معبرین مختلف می‌توانید از آن‌ها آگاه شوید. در این مقاله سایت ماگرتا سعی کردیم، درباره تعبیر خواب آسانسور صحبت کنیم و حالات مختلف و پر تکرار آن  را به اختصار بیان کنیم. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. با تعبیر خواب ماگرتا همراه باشید.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب بغل کردن مرده چیست؟

تعبیر خواب آسانسور
تعبیر خواب آسانسور

تعبیر کلی خواب آسانسور

در کل آسانسور در خواب و تحرک آن نشان از تغییر سطح هوشیاری و آگاهی و دانش میباشد.

تعبیر خواب آسانسور به گفته ی آنلی بیتون

 اگر در خواب خود ببینید که با آسانسور به سمت بالا می‌روید نشانه آن است که ثروتمند خواهید شد و ترقی اجتماعی خواهید داشت، اما اگر در خواب خود ببینید که با آسانسور به سمت پایین می‌روید نشانه آن است که اتفاقات بدی در زندگی شما پیش خواهد آمد که باعث ناامیدی شما می‌شود و شما را از حرکت و پویایی قبلی که داشته‌اید، به طور کلی باز می‌دارد.

تعبیر خواب آسانسور به گفته یونگ

اگر فردی در خواب یک آسانسور ایستاده یا گیر کرده ببیند، یعنی در وجودش احساسات منفی به وجود خواهد آمد و اگر دید که آسانسور خودکار عمل می‌کند و از دسترس شما خارج شده است، به این معنا می باشد که شما پیشرفتی چشمگیر در زندگی خواهید داشت.

 تعبیر خواب آسانسور به گفته سوتک

اگر فردی در خواب ببیند که نمی‌‌تواند سوار آسانسور شود و توانایی خود را برای استفاده از آن از دست داده است، به این معنی است که فرد می تواند با کار و تلاش بیشتر موانع را که سر راهش ایجاد شده با موفقیت طی کند.

تعبیر خواب آسانسور به گفته بیتون

اگر در خواب ببینید کار آسانسور در طبقه ای ساده است و حرکت نمی کند و از کار افتاده نشان از این دارد که خطر یا حادثه‌ خطرناکی شما را تهدید می کند

تعبیر خواب آسانسور در کتاب سرزمین رویاها (تعبیر خواب آسانسور به گفته ی معبرین مختلف)

  1. بد شانسی شما را محاصره خواهد کرد= آسانسور به سمت پایین حرکت می‌کند.
  2. شو کی در زندگی به شما وارد می شود= آسانسور بین دو طبقه گیر کرده است.
  3. به سود مالی خوبی در زندگی خواهید رسید=با اقوام خود در آسانسور هستید.

اگر در خواب ببینید در آسانسور تنگ قرار دارید نشانه چیست؟

اگر در خواب ببینید در آسانسور تنگ قرار دارید نشانه این است که باید بیشتر مراقب رقیبان خود باشید و بیشتر حواس خودتان را جمع کنید تا گزند و آسیبی نبینید.

اگر در خواب ببینید در آسانسور شیشه ای قرار دارید نشانه چیست؟

آسانسور شیشه‌ای در خواب که در نهایت نتیجه خوبی خواهد داشت، نشان فراز و نشیب‌های زندگی است که به خوبی طی خواهد شد.

اگر در خواب ببینید در آسانسور بزرگ قرار دارید نشانه چیست؟

اگر در خواب ببینید در آسانسور بزرگی هستید نشانه قرار گرفتن در یک موقعیت بزرگ است.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب زایمان

خواب رو به بالا حرکت کردن آسانسور

اگر با آسانسور به سمت بالا حرکت کنید، یعنی شروع جدید از آگاهی و دانش می‌باشد. نماد حرکت به بالای آسانسور بلوغ و رشد و… از نظر معنوی است. هرچه آسانسور بالا‌تر برود رشد ذهنی سطح بالا‌تری خواهد داشت.

تعبیر خواب سقوط آسانسور
تعبیر خواب سقوط آسانسور

خواب رو به پایین حرکت کردن آسانسور

اگر آسانسوری که در آن سوار هستید، به سمت پایین حرکت کند، می‌‌تواند نشان از این باشد که چیزی در زندگی‌تان است که هنوز با آن تطبیق نشده‌اید. وقتی آسانسور سقوط می‌کند و مهار آن از دست شما خارج شده است، بیشتر نزدیک به سقوط هواپیما و تصادفات هواپیمایی می‌باشد و اگر در زیر‌زمین توقف کند، این خواب به احساسات شما و آنچه در تاریکی نهفته است، مربوط می‌‌شود.

خواب حضور دیگران در آسانسور

وقتی در خواب خود با غریبه‌هایی در آسانسور هستید، یعنی با بخشی از سطح هوشیاری و جنبه‌های قوی و تازه روبه‌رو هستید. وجود چنین خوابی نشان از این دارد که شما باید با افراد غریبه بیشتری ارتباط داشته باشید و به ترس خود از ارتباط داشتن با غریبه ها غلبه کنید

خواب گیر کردن در آسانسور

اگر ببینید که درون آسانسوری گیر کرده‌اید، راه نجاتی نیست و ترس از مرگ در این شرایط برای شما بیشتر شده است یعنی در زندگی واقعی شما هنوز برای تغییرات آمادگی ندارید.

خواب پایان سواری در آسانسور

به محض آن که در های آسانسور باز شوند یعنی شما به سطح جدیدی رسیده اید، ولی اگر در محیط تازه و دوستانه پیاده شوید، خوشایند است.  اگر هنوز در ساختمان هستید، یعنی به رشد معنوی کافی نرسیده اید.

همچنین بخوانید : تعبیر خواب موش

تعبیر روانشناختی دیدن آسانسور در خواب

اگر خواب بیننده، ببیند بدون اراده خودش آسانسور به سمت بالا می رود، اما همچنان رو به پایین هم می‌رود، در تعبیر روانشناختی آسانسور نماینگر تغییرات در زندگی است، اما در هر صورت تحت حمایت دیگران است.

تعبیر معنوی دیدن آسانسور در خواب

اگر از آسانسور در خواب بخواهید تعبیر معنوی داشته باشید این نماد نشانگر فراز و فرود ها در زندگی است که همیشه خودتان قادر به کنترل کردن آن ها نخواهید بود. آسانسور در خواب تصاویری هستند که نشانگر حرکت و پویایی  می‌باشند و به ندرت مشاهده می‌شود، پس اصلا اتفاقی نیست که فرد در خواب از آن‌ها استفاده می‌کند.

همچنین بخوانید : خواب لباس عروس را چگونه تعبیر کنیم؟

خواب آسانسور خودتان را تعبیر کنید

توجه داشته باشید با توجه به شخصی که خواب می‌ بیند موقعیت جغرافیایی او و معبر آن تعابیر مختلفی وجود دارد و همچنین اعتقادات و احساسات شخص نیز در تعبیر خواب‌های او موثر است.

امیدواریم اگر این گونه خواب ها را دیدید هرچه زودتر به سعادت و خوشبختی برسید و زندگی روی خوش را به شما نشان دهد و این بخش از مقاله سایت ماگرتا به شما کمک کند تا به تعبیر خواب خود برسید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *