ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد ایران وطن من است ❤️ با مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری

انشاء و متن با موضوع ایران وطن من است به همراه مقدمه بدنه نتیجه

انشا در مورد ایران وطن من است ؛ برای مشاهده متن انشاء با موضوع ایران وطنم است با مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری ، در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: انشا در مورد من خودم را دوست دارم

انشا در مورد ایران وطن من است با مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری
انشا در مورد ایران وطن من است با مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری

انشاء با موضوع ایران وطن من است

مقدمه ‌: وطن هر کسی مانند شناسنامه ای است که در سراسر جهان همراه با نام و نام خانوادگی وی حک شده و دنباله ی روی او است. به گونه ای که آن فرد را با نام کشور و زادگاهش شناخته می شود. ما مردم ایران نیز با نام ایران و ایرانی بودن شناخته می شویم.بدنه انشا :‌ همه ما ایرانی هستیم و خون و غیرت ایرانی در رگ ها و ریشه هایمان قرار دارد و جوهره و شخصیت ما را شکل می دهد. ما مردم ایران به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم، زیرا فقط در کشورمان که زبان اصلی آن فارسی است در زیر این سقف بزرگ آسمان با انواع گویش ها، لهجه ها، دین و آیین در صلح و آرامش زندگی می کنیم. با هم و دست در دست هم، به امید فردایی بهتر و آینده ای روشن، گام های پیشرفت و توسعه و ترقی را طی می کنیم.

ما مردمی با 32 استان و چند صد روستا با گویشهای مختلف ترکی، کردی، لری، مشهدی، بلوچ، عربی، گیلک و تالش و همچنین با مذاهب مختلف از جمله مسیحیت، زرتشتی و اسلامی (شیعه و سنی) هستیم. ما با هم زندگی می کنیم. کشور عزیزمان ایران دارای فرهنگی غنی و ارزشمندی است که با یادآوری آن غرور هر ایرانی به اوج عرش خود می رسد و هر لحظه به ایرانی بودن خود می بالند. کشور ایران مکان های زیارتی و گردشگری بسیاری دارد که سالانه مسافران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

مانند شهر زیارتی مشهد یا قم و شهرهای توریستی اصفهان، شیراز، گیلان، مازندران و …، نام بردن از هر یک از آنها و ذکر دیدنی ها و تاریخچه آنها نیاز به طوماری طولانی دارد. چون هر چه بگوییم کم گفته ایم، زیرا مکان های بسیار زیبا و دیدنی بسیاری وجود دارد ه دلمان نمی آید جایی را از قلم بیندازیم.

ایران وطن من همان جایی است که من متولد و بزرگ شده ام و با تمام وجود سعی می کنم به عنوان عضوی از این خانواده ی بزرگ ایرانی نقشی در پیشرفت و اثربخشی مثبت در آن داشته باشم و در این خاک باارزش با تمام افتخار خود چشم ببندم و در آن ابدی شوم.

نتیجه گیری : سرزمین و میهن و وطن هر انسانی هویت و ملیت او می باشد، به این معنا که هر کار زشت یا خوبی که انجام دهد ، نام کشورش نیز با او همراه است و چه خوب است که ما همیشه با افتخار از کشور خود نامی نیک و یادی گرانقدر به جای بگذاریم.مطلب پیشنهادی: انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد

✅ در آخر به انتهای انشا در مورد ایران وطن من است رسیدیم که امیدواریم برایتان مفید بوده باشد. برای درج نظرات خود می توانید از بخش دیدگاه در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.