ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد من خودم را دوست دارم ❤️ با متنی زیبا

موضوع انشا و متن :‌ من خودم را دوست دارم چونکه ... به همراه مقدمه ، بدنه و نتیجه گیری

انشا در مورد من خودم را دوست دارم چون : برای مشاهده متن انشا برای موضوع من عاشق خودم هستم زیرا … در ادامه با بخش  آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

موضوع مشابه : انشا در مورد دوست داری دنیا چگونه باشد

انشا در مورد من خودم را دوست دارم

انشا با موضوع من خودم را دوست دارم زيرا

مقدمه ‌: به نام خداوند لوح و قلم حقیقت نگار وجود و عدم ، من خودم را خیلی دوست دارم زیرا تا وقتی که انسان عاشق خودش نباشد دیگران نیز او را دوست ندارند. انسانی که خودش را دوست ندارد با گذشت زمان اعتماد به نفسش پایین می آید و نمی تواند گوهر وجودش و استعدادی که آن را از بقیه جدا می کند را در خودش پیدا کند. فکر می کنم همین دلایل برای قبول کردن این موضوع کافی باشد.

بدنه انشا :‌ انسان همواره به دنبال زیباترین و بهترین چیزها می باشد پس کسی که خودش را دوست داشته باشد نیز سعی می کند به بهترین و زیباترین نسخه از خودش برسد. آدمی که به خودش محبت می ورزد نقاط منفی خود را پیدا می کند و خودش را نیز مورد نقد قرار می دهد. با این کار هر چقدر که زمان می گذرد در خودش احساس شادی و عزت نفس زیادی می کند. پس چه بهتر که انسان صفات خودش را بشاسد و هر روز آن ها را به خودش بگوید. مثلا با خودمان بگوییم که من عاشق خودم هستم چون توانایی انجام یک کار خاص را دارم و یا می توانم آدم مهربان و بخشنده ای باشم. از همه این ها که بگذریم اگر من به خودم احترام نگذارم و دوست نداشته باشم چطور توقع دوست داشتن از دیگران داشته باشم؟

نتیجه گیری : دوست داشتن خودمان شاید یکی از بزرگترین درس هایی است که باید از زندگی بگیریم تا از مسیر موفقیت و شادمانی سربلند خارج شویم. همیشه سعی کنیم در هر شرایطی امیدوارم باشیم و هرگز خودمان را با بقیه مقایسه نکنیم زیرا ما استعدادهایی داریم که بقیه ندارند فقط نتوانسته ایم آن را کشف کنیم.

✅ به پایان انشا در مورد من خودم را دوست دارم رسیدیم. برای درج دیدگاه می توانید از بخش نظرات در انتهای همین مطلب استفاده نمایید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

12 دیدگاه

 1. ناشناس گفت:

  بسیار عالی

 2. دوزدخدر هیونجین گفت:

  لاو یور سلف لاو مای سلف
  رفتم تو فاز بی تی اس
  جر

 3. علی گفت:

  عالییییییییی بود

  1. ماریا گفت:

   عالیییب

  2. رضا گفت:

   خیلی خیلی خوب است من خیلی دوستش داشتم

  3. ناشناس گفت:

   سلام من رقیه داوودی هستم و این انشا خیلی خوب است 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 4. 🌺 گفت:

  سلام میشه در مورد انشا همه چیز درباره من هم مطلب بذارید؟

 5. فاطمه فاطمه رشیدیان گفت:

  من از من از شما خیلی خوشحال میشم خیلی خیلی زیبا من از شما خیلی خوشحالم باز باران باران باز باران باران

  1. ابولفضل گفت:

   خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *