بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم رامان در ثبت احوال + عدد ابجد و اقبال این نام

نام پسرانه رامان به چه معناست؟ ریشه اسم در لغت نامه دهخدا چیست و رامان به انگلیسی چگونه نوشته می شود؟

معنی اسم رامان چیست؟ آیا این نام قشنگه؟ رامان یکی از اسم های شیک و خوش تلفظ پسرانه با ریشه فارسی می باشد. در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا طالع بینی شخصیتی و عدد ابجد این نام را با یکدیگر بررسی می کنیم.

همچنین بخوانید : معنی اسم آیشن در ثبت احوال و اسامی مشابه

معنای نام پسرانه رامان به فارسی
معنای نام پسرانه رامان به فارسی

معنی اسم رامان در ثبت احوال چیه

در زبان فارسی برای نام رامان معانی مختلفی وجود دارد و از جمله اسامی نیست که فقط یک معنای خاص داشته باشد. این اسم از یک جهت معنی سازگاری و موافق بودن می دهد و از جهت دیگر به معنای شادی و خوشحالی می باشد. البته در ایران قدیم روز ۲۱ ام هر ماه را نیز به اسم نامگذاری می کردند.

فراوانی نام در ایران
بیشتر از ۳۰۰۰ نفر
نام به انگلیسی
raman
ریشه اسم رامان
فارسی

اگر بخواهیم این اسم را به طور تخصصی برسی کنیم می شود گفت که رامان از دو قسمت رام + ان تشکیل شده است و منسوب به رام می باشد. همچنین در لغت نامه دهخدا گفته شده است که رامان نام یکی از خدایان سرزمین بابل و نام منطقه ای در اهواز می باشد.

عدد ابجد و اسامی هم ابجد

عدد ابجد اسم رامان

با جمع عدد ابجد حروف این اسم به عدد ۲۹۲ می رسیم، همچنین اسامی هم ابجد نیز عبارتند از فرزاد، فربود، آرمان و …

طالع بینی بخت و اقبال

پسرانی با اسم رامان اکثرا مودب و با نزاکت می باشند و خیلی کم پیش می آید که رفتاری زننده از آن ها دیده شود. در زمینه درسی و کاری خیلی موفق هستند و می توانند به راحتی برای هر مشکلی یک راه حل خوب پیدا کنند. آن ها خیلی زحمت کشند و وقتی درگیر انجام کاری می شوند به طور کل دنیای اطراف را فراموش می کنند.

رامان ها انسان های بسیار خلاقی هستند و تنهایی و سکوت را به همه چیز ترجیح می دهند. سرگرمی مورد علاقه آن ها بازی های کنسولی می باشد و زیاد علاقه ای به ورزش ندارند. بدون هیچ چشم داشتی دوستان و اطرافیان خود را دوست دارند و همیشه سعی می کنند برای آن ها مفید باشند.

تنها معایت آن ها خجالتی و کم دقت بودنشان می باشد، از آنجایی که ذوق زیادی برای رسیدن به اهدافشان دارند معمولا در مسیر انجام کارهای بعضی اوقات بی دقتی هایی انجام می دهند.

✅ شما چه نظری در مورد معنی اسم رامان دارید؟ آیا این نام را برای فرزند خود انتخاب کرده اید؟ از قسمت دیدگاه نظرتان را برای ما بنویسید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *