بارداری و کودکسبک زندگی

معنی اسم السا به فارسی و ترکی چیست + ریشه نام و عدد ابجد

معنای اسم السا چیست؟ بررسی ریشه ترکی نام السا به همراه عدد ابجد و اسامی مشابه با آن

معنی اسم السا در ثبت احوال به زبان ترکی و فارسی ثبت شده است که می توانید آن را به همراه عدد ابجد نام، طالع بینی شخصیتی و تعداد فراوانی در ادامه در بخش معنی اسم ماگرتا مشاهده نمایید.

همچنین بخوانید : معنی اسم لیوسا برای فرزند دختر چیست

معنی اسم السا در ثبت احوال

نام دخترانه السا به چه معناست

این نام واقعا خیلی خاص و دوست داشتنی می باشد و می تواند یک انتخاب فوق العاده برای نامگذاری فرزند شما باشد. السا به معنای «شبیه به ایل و بخشنده» می باشد اما یک تفسیر خوب دیگری به زبان آلمانی برای آن وجود دارد که می گوید السا به معنی دختر نجیب و پاکدامن نیز می باشد. در لغت نامه دهخدا تخمی است که به روی نان پاشند و آنرا نان خواه نامند.

نام به انگلیسی
elsa
عدد ابجد
۹۲
فراوانی اسم در ایران
۱۲۰۰۰ نفر
ریشه نام
ترکی و فارسی
نام های هم آوا
السانا – نیلسا – هلسا و شمسا

السا از جمله اسم هایی است که به تازگی بین مردم ترند شده است و به همین خاطر تعداد کمی از فرزندان به این اسم نامگذاری می شوند. اگر به دنبال یک اسم خاص برای فرزندتان می باشد پیشنهاد می کنم معنی اسم شنتیا را نیز یک نگاهی بیندازید.

روانشناسی شخصیتی نام

الساها یکی از آرام ترین و متین ترین افرادی است که می توان در جامعه با آن ها رو به رو شد. آن ها در همه چیز شانس دارند و می توانند به هر چیزی که دوست دارند برسند البته اگر تنبلی نکنند. در انجام کارهای روزمره بسیار سخت گیر هستند و تا زمانی که به هدفشان نرسد آرام و قرار ندارند.

نام پیشنهادی : معنی اسم سوژین چیست + عدد ابجد

از نظر ظاهری معمولا قد نرمال و رو به کوتاهی دارند، بسیار خوش زبانند و در پیدا کردن دوست استعداد خیلی زیادی دارند. یکی از معایب شخصیتی آن ها لجباز بودن و یکدنگی می باشد اما میزان مهربانی شان به حدی است که این عیب را به خوبی پوشش می دهد. همه می توانند با الساها در دودل کنند زیرا اشخاصی تودار و بسیار محتاط هستند و به هیچ وقت دوستانشان را نادیده نمی گیرند.

✅ در پایان اگر نظری در رابطه با معنی اسم السا به فارسی و ترکی دارید می توانید آن را از قسمت دیدگاه با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *