سبک زندگی

جواب تمرین صفحه ۱۱ ریاضی چهارم با راه حل

راهنمای حل سوال های تمرین صفحه 11 کتاب ریاضی چهارم دبستان از فصل یک

پاسخ سوال های تمرین صفحه ۱۱ ریاضی چهارم دبستان و گام به گام سوالات ۱ – ۲ – ۳ و ۴ صفحه یازده فصل یک اعداد و الگوها در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز ریاضی دوست آماده شده است.

حل سوالات تمرین صفحه ۱۱ ریاضی چهارم با جواب

در صفحه 11 سوال های زیر پرسیده شده است که جواب آن را می توانید کمی پایین تر در تصویری که قرار داده شده است مشاهده کنید:

۱- الگوی شکل های زیر را پیدا کنید. راه حل خود را با دوستانتان مقایسه کنید.

۲- شکل ششم با چند کبریت درست می شود؟

۳-در شکل رو به رو برای اتصال سه حلقه در یک ردیف، از دو گیره استفاده کرده ایم. برای اتصال ۱۲ حلقه در یک ردیف به چند گیره نیاز داریم؟ راه حل خود را توضیح دهید.

۴-به الگوی زیر توجه کنید. شکل های پنجم و هفتم از چند دایره درست شده اند؟ا لگوی شکل را توضیح دهید.

حل سوالات تمرین صفحه 11 ریاضی چهارم

مطلب پیشنهادی :‌ جواب کاردرکلاس صفحه ۱۰ ریاضی چهارم

برای مشاهده بهتر تصویر بالا یک بار روی آن کلیک کنید تا بزرگ نمایی شود و یا می توانید آن را در گالری موبایل خود ذخیره کنید. دانش آموز عزیز حتما از این جواب ها زمانی استفاده کنید که در حل کردن سوالی دچار مشکل شده باشید.

✅ اگر دیدگاهی درباره تمرین صفحه ۱۱ ریاضی چهارم دارید حتما آن را با سایر دانش آموزان به اشتراک بگذارید. همچنین جهت مشاهده گام به گام باقی صفحات ریاضی کافیه شماره صفحه آن را به همراه کلمه ماگرتا در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.