سبک زندگیمد و زیبایی

طرح ناخن زمستانی ۲۰۲۰ ، محبوب ترین مدلهای مانیکور و پدیکور

طراحی ناخن با ایده های زمستانی و برفی

طرح ناخن زمستانی ، کمتر خانمی را در دنیا می توان یافت که علاقه ای به طراحی ناخن و مانیکور کردن آن نداشته باشد. طراحی ناخن اگر بدرستی و با انتخاب طرح های مناسب انجام شود ، ظاهر زیبایی به دستان شما می بخشد.

در این مطلب تصویری از بخش مد و زیبایی ماگرتا انواع مدل طراحی ناخن زمستانی 2020 زنانه و دخترانه را برای شما آماده کرده ایم ، در ادامه همراه ما باشید.

طرح ناخن زمستانی جدید 2020

طرح ناخن زمستانی 2020 دخترانه

همه ی طرح ناخن زمستانی زیر از محبوب ترین دیزاین های ناخن در سال 2020 می باشند و شما می توانید این طرح های ساده و فانتزی را با توجه به مهارت و سلیقه ی شخصی خود برای طراحی کردن ناخن هایتان استفاده نمایید.

برای دیزاین ناخن ها لازم نیست که در این زمینه زیاد حرفه ای باشید و با تنها دو یا سه رنگ لاک و انتخاب یک طرح زیبا و ساده می توانید ناخن هایتان را طراحی کنید.

جدیدترین مدل طراحی ناخن
جدیدترین مدل طراحی ناخن
طراحی ناخن زمستانی جدید
طراحی ناخن زمستانی جدید
طراحی ناخن زمستانی 2020
طراحی ناخن زمستانی 2020

برای دیزاین ناخن ها و طرح ناخن زمستانی به صورت ساده بهتر است از رنگ لاک مناسب و زیبایی استفاده نمایید تا طرح لاک ناخن های شما جذاب تر به نظر برسند.

طرح ناخن 2020
طرح ناخن 2020
طرح زمستانی ناخن 2020
طرح زمستانی ناخن 2020

دیزاین ناخن ساده و شیک بایستی مرتبط با سن شما باشد. اگر برای اولین بار این کار انجام می دهید حتما زیر نظر یک فرد ماهر ناخن های خود را مانیکور کنید.

طرح ناخن ساده و شیک
طرح ناخن ساده و شیک

استفاده از پایه ناخن برای دیزاین ناخن بهترین راه می باشد. قلمو را از راست به چپ و بالا به پایین بکشید. اگر از لاک سفید استفاده می کنید نوع رقیق آن بهترین گزینه می باشد.

طرح ناخن دو رنگ جدید
طرح ناخن دو رنگ جدید
جدیدترین مدل طرح ناخن روز دنیا
جدیدترین مدل طرح ناخن روز دنیا
طرح ناخن کریسمس
طرح ناخن کریسمس

لاک های نئونی درخشش فوق العاده ای به ناخن ها می دهند اما اگر چنین لاک هایی را مستقیما روی ناخنتان بزنید، آن درخشندگی و شفافیت که در ذهن داشتید پدیدار نخواهد شد. برای اینکه لاکهای نئونی درخشندگی بیشتری داشته باشند، مقداری لاک سفید یا یک رنگ مات بی اثر را به آن اضافه کنید.

مانیکور ناخن دو رنگ 2020
مانیکور ناخن دو رنگ 2020
مانیکور ناخن شیک برای مهمانی
مانیکور ناخن شیک برای مهمانی

اگر پایه‌ی ناخن شما پهن است، شکل مربع بیضی را تست کنید. اگر ناخن‌هایتان را معمولاً کوتاه نگاه می‌دارید، شکل گرد بهترین گزینه برای استایل شما خواهد بود. اگر انحنای زیاد دوست دارید، شکل بیضی یا گرد را امتحان کنید.

اما اگر با اشکال پهن و صاف بیشتر خوشید، ناخن مربعی یا مربع بیضی را تست کنید. حتماً راضی خواهید بود.

دیزاین ناخن
دیزاین ناخن

ناخن تیز برای طرح های هنری و اکریلیک مناسب است. این مدل آوانگارد در میان ستاره هایی همچون فرگی و لیدی گاگا خیلی محبوب است.

طرح ناخن ساده
طرح ناخن ساده
طرح ناخن مشکی
طرح ناخن مشکی

برای طرح ناخن زمستانی مانیکور فرانسوی انجام دهید. این سبک کلاسیک برای مناسبت های مختلف و یک موقعیت خاص بسیار زیبا به نظر می رسد. مثلا بیس ناخن‌ های شما رنگی خنثی داشته باشد، در حالی که نوک ناخن های شما سفید هستند.

دیزاین ناخن قشنگ
دیزاین ناخن قشنگ
طرح ناخن پا 2020
طرح ناخن پا 2020
مانیکور ناخن پا 2020
پدیکور ناخن پا 2020
دیزاین ناخن پا 2020
دیزاین ناخن پا 2020

مانیکور و پدیکور به سم زدایی پوست و از بین بردن پینه از کف پا کمک می کند زیرا ٰآن ها به تمیز نگه داشتن ناخن های شما کمک می کنند و از عفونت های قارچی پیشگیری می کند

مانیکور شیک پا
پدیکور شیک پا

ناخن انگشتان پای خود را در قسمت مرکز ناخن صاف و در گوشه ها گرد سوهان بزنید تا به شکل خود انگشت مطابقت داشته باشد.

آرایش ناخن پا جدید
آرایش ناخن پا جدید

توصیه می شود زمانی که پس از مانیکور کردن به خانه برمی گردید، ناخن هایتان را کاملا خشک کرده؛ سپس با روغن چرب کنید تا در برابر عوامل گوناگون از آنها محافظت کند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *