سبک زندگیسلامت

چرا باید از امبدینگ استفاده کنیم؟ مزیت های امبدینگ نسبت به عمل جراحی

امبدینگ چیست و چه بیماری‌ هایی با امبدینگ قابل درمان هستند؟

اگر در زمینه طب سوزنی و طب سنتی چینی تحقیق کرده باشید، مطمئناً نام امبدینگ یا همان کاشت نخ به گوشتان خورده است. این روش که به آن کت گوت یا کاشت نخ نیز گفته می‌شود، یکی از روش‌های طب سنتی محسوب می‌شود.

در این مقاله توضیح می‌دهیم که کاشت نخ چیست؟ امبدینگ چه مزایایی دارد و در ادامه آن درباره امبدینگ شکم، امبدینگ باسن و امبدینگ سینه توضیحات مختصری خواهیم داد. در پایان نیز سوزنیران را به عنوان بهترین مرکز طب سوزنی برای انجام طب سوزنی، امبدینگ و پی آر پی به شما معرفی می‌کنیم.

مزیت های امبدینگ

امبدینگ چیست؟

امبدینگ در معنای لغوی به معنی تعبیه یا نشاندن است. این روش درمانی یکی از شاخه‌های طب سوزنی محسوب می‌شود. اما برخلاف طب سوزنی، از سوزن برای درمان بیمار استفاده می‌شود. در این روش‌های نخ‌های قابل جذب در طی یک عمل جراحی در نقاط طب سوزنی کاشته می‌شود و طی مدت زمان کوتاهی در بدن بیمار جذب می‌شوند. هنگامی که نخ امبدینگ در بدن بیمار است، عمل تحریک نقاط طب سوزنی انجام می‌شود.

در حقیقت همان‌طور که گفتیم امبدینگ دقیقا همان کار طب سوزنی را انجام می‌دهد؛ با این تفاوت که در روش کاشت نخ دیگر از سوزن استفاده نمی‌شود. همچنین تعداد جلسات امبدینگ نسبت به طب سوزنی بسیار کمتر بوده که از این بابت نیز یک مزیت محسوب می‌شود. در کشور ما نیز امبدینگ در سال‌های اخیر رشد بسیار خوبی در صنعت پزشکی داشته است. دکتر سید جعفر محقق از بهترین مدرس‌های امبدینگ کشور در این حوزه درمانی فعالیت می‌کند.

درمان بسیاری از بیماری‌ها با استفاده از امبدینگ انجام می‌شود. در اکثر مواقع امبدینگ همان تاثیر طب سوزنی برای درمان بیماری‌ها در بدن را می‌گذارد، چه بسا بیشتر! در ادامه چند مورد از بیماری‌های قابل درمان با امبدینگ را برای شما معرفی خواهیم کرد.

چه بیماری‌هایی با امبدینگ قابل درمان هستند؟

این روش درمانی در طب سنتی معمولا برای افرادی استفاده می‌شود که از مسیرهای دور برای درمان خود مراجعه می‌کنند. درمان بسیاری از بیماری‌ها با کاشت نخ انجام می‌شود. از بیماری‌های پوستی گرفته تا لاغری موضعی با امبدینگ‌ و فرم دهی قسمت‌هایی از بدن، همه و همه با استفاده از امبدینگ درمان می‌شود. چند مورد از مهم‌ترین بیماری‌های قابل درمان با امبدینگ عبارتند از:

  • لاغری موضعی و کاهش وزن با امبدینگ شکم
  • درمان دردهای عضلانی با امبدینگ
  • لیفت و فرم دهی سینه با امبدینگ
  • فرم دهی و تغییر سایز باسن با امبدینگ
  • از بین بردن چین و چروک‌های صورت و لیفت صورت با امبدینگ

درمان چاقی با امبدینگ

یکی از متداول‌ترین استفاده‌های امبدینگ کاهش وزن و لاغری می‌باشد. به خاطر نتایج بسیار خوب امبدینگ شکم و تاثیر مثبت این روش درمانی در درمان چاقی و لاغری موضعی، کاشت نخ از بهترین روش‌های کاهش وزن به حساب می‌آید. امروزه در اکثر کشورهای دنیا از این روش برای لاغری استفاده می‌کنند و نتایج نشان می‌دهد که اکثر قریب به اتفاق بیماران از تاثیرات امبدینگ در کاهش وزن خود راضی هستند.

به طور کلی امبدینگ شکم می‌تواند اشتها را به خصوص در بیماران مبتلا به پرکاری تیروئید کاهش دهد. در نتیجه از تولید چربی اضافی جلوگیری می‌کند. همچنین امبدینگ روند هضم و جذب مواد غذایی را کنترل می‌کند، به طوری که چربی به سرعت برای انجام فعالیت‌ها مصرف می‌شود و در بدن ذخیره نمی‌شود. یکی از بهترین مرکزهای طب سوزنی در ایران که امبدینگ شکم را انجام می‌دهد، مرکز طب سوزنی سوزنیران است.

امبدینگ سینه

همان‌طور که بالاتر گفتیم، از امبدینگ می‌توان برای فرم دهی و تغییر سایز سینه استفاده کرد. البته ممکن است برای هر فرد متفاوت باشد؛ بزرگ کردن یا کوچیک کردن سایز سینه با امبدینگ و به طور کلی تغییر سایز سینه با کاشت نخ قابل انجام است. برخلاف عمل جراحی که ممکن است نتایج قابل قبولی نداشته باشد امبدینگ سینه می‌تواند با کاهش حجم چربی در قسمت سینه و سفت کردن عضلات تاثیرات مثبتی در بدن شما ایجاد کند.

از مزیت‌های این روش نسبت به عمل جراحی می‌توانیم هزینه کم‌تر امبدینگ، نداشتن عارضه‌ی جانبی و تاثیرگذاری بیش‌تر را نام ببریم. هزینه امبدینگ سینه نسبت به جراحی بسیار پایین‌تر است همچنین  لیفت سینه با نخ دوام بیش‌تری نسبت به دیگر روش‌های تغییر سایز دارد. این روش درمانی کاملا غیر تهاجمی بوده و در مطب طب سوزنی سوزنیران با قیمت پایین انجام می‌شود.

امبدینگ باسن

از دیگر بیماری‌هایی که می‌توان با امبدینگ درمان کرد، مشکل افتادگی باسن است. مانند امبدینگ سینه که در بخش قبلی توضیح دادیم، با استفاده از امبدینگ می‌توان تغییرات سایز باسن را انجام داد. همچنان نیز بر خلاف عمل جراحی که ممکن است نتایج قابل بازگشت باشند، عمل امبدینگ به خوبی در لیفت و فرم دهی باسن تاثیر گذار است. جراحی باسن ممکن است هزینه بسیار بالایی داشته باشد. علاوه بر هزینه، عوارض و مشکلات بعد از عمل جراحی نیز وجود دارد.

اما امبدینگ باسن علاوه بر قیمت پایین، دارای تاثیرگذاری بسیار خوب در بزرگ کردن یا کوچک کردن سایز باسن می‌باشد. با روش کاشت نخ چربی‌های اطراف باسن کاهش می‌یابد و مشکل افتادگی باسن نیز حل می‌شود. عمل امبدینگ باسن از بهترین روش‌های فرم دهی و لیفت باسن محسوب می‌شود که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

هزینه عمل امبدینگ چقدر است؟

اما همیشه یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذار ترین مسائل در حوزه پزشکی قیمت و هزینه درمانی است. بگذارید خیالتان را راحت کنیم؛ هزینه امبدینگ و کاشت نخ به عنوان زیرشاخه طب سوزنی در مقایسه با دیگر روش‌های درمانی بسیار پایین‌تر است. کاشت نخ علاوه بر این که هزینه پایینی دارد، به عنوان روش درمانی طبیعی نیز شناخته می‌شود و برخلاف اکثر روش‌های درمانی دیگر نیازی به مصرف داروهای شیمیایی نیست.

البته هزینه عمل امبدینگ به مسائل متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال جنس نخ‌ها و یا نوع عمل امبدینگ (امبدینگ شکم، امبدینگ باسن، امبدینگ سینه و…) در قیمت آن تاثیرگذار است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت و هزینه امبدینگ به سایت سوزنیران به آدرس www.irsoozan.ir مراجعه کنید و یا با شماره‌های مطب دکتر محقق (22904799 ، 26414399) تماس بگیرید و از قیمت امبدینگ باخبر شوید.

هزینه عمل امبدینگ

بهترین مرکز طب سوزنی

همان‌طور که گفتیم، عمل امبدینگ یا کاشت نخ در درمان بسیاری از بیماری‌ها تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد. البته مطمئناً شما هم مانند اکثر افراد برای درمان بیماریتان، ترجیح می‌دهید به پزشک متخصص ماهر رجوع کنید. بگذارید خیالتان را راحت کنیم؛ دکتر محقق به عنوان بهترین پزشک طب سوزنی و اولین مدرس رسمی امبدینگ کشور فعالیت می‌کنند. در مرکز طب سوزنی سوزنیران علاوه بر انجام طب سوزنی و امبدینگ، عمل پی آر پی نیز با کیفیت و قیمت مناسب انجام می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم بدون هیچ تردیدی برای انجام امبدینگ به مطب دکتر محقق مراجعه کنید.

جمع بندی

علاوه بر تمام موارد گفته شده در بالا، امبدینگ برای درمان بسیاری از بیماری‌ها مانند بیماری‌های پوستی و دردهای عضلانی موثر واقع می‌شود. امبدینگ باسن و امبدینگ سینه امروزه برای تغییر سایز به عنوان یک روش طبیعی بسیار موثر هستند. همچنین لاغری موضعی با امبدینگ شکم جزو برترین روش‌های درمانی در این حوزه محسوب می‌شود.

شما می‌توانید عمل امبدینگ را در مجهزترین مرکز طب سوزنی تهران (سوزنیران)، زیر نظر پزشک متخصص دکتر محقق، با پایین ترین قیمت ممکن انجام دهید. دکتر محقق به عنوان اولین مدرس امبدینگ کشور و نزدیک به 10 سال سابقه فعالیت در حوزه طب سوزنی و کاشت نخ، بدون شک بهترین گزینه برای انتخاب امبدینگ است.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

1 دیدگاه

  1. دکتر محقق از بهترین پزشک های طب سوزنی و امبدینگ هستن؛ من برای لاغری پیش ایشون مراجعه کردم و واقعا راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 17 =