اخباراقتصادی

چگونگی نحوه خرید و فروش سهام عدالت پس از آزاد شدن

سهام عدالت ازاد شد یعنی چه ؟ چگونه سهام خود را بفروشیم ؟ ارزش و قیمت سهام عدالت چقدر است ؟ سامانه سهام

آزادسازی سهام عدالت و خرید و فروش سهام عدالت ۹۹ : مردم از فردا مورخ 10 اردیبهشت قادر خواهند بود که برای مدیریت و فروش سهام عدالت خود در سامانه samanehse.ir اعلام آمادگی کنند.

در ادامه با بخش اخبار اقتصادی ماگرتا همراه باشید.

نحوه فروش سهام عدالت

اگر مایل به خرید و فروش سهام عدالت خود می باشید ، شما برای مدیریت و خرید و فروش سهام خود ابتدا باید وارد سایت سامانه سهام عدالت با کد ملی و با آدرس www.samanese.ir شده و سپس با کلیک بر روی دکمه «ورود به سامانه» و وارد کردن اطلاعات شخصی خود مانند کدملی ، شماره شناسنامه و …. وارد پرتال شده و اعلام آمادگی برای فروش کنید.

آزاد سازی سهام عدالت
آزاد سازی سهام عدالت

اگر پس از آزاد شدن سهام عدالت سهامی را خریداری کنید به نام خود شما خواهد شد و متناسب با آن، مالکیت و مدیریت سهام برای شما می باشد.

آزاد سازی سهام عدالت یعنی چه ؟

منظور از آزادسازی سهام عدالت به این معنی است که از این پس شما مالک کامل سهام خود بوده و می توانید آن را به راحتی معامله کنید، در گذشته شما تنها قادر به دریافت سودی ناچیز بودید.

سهام عدالت هر نفر چقدر است ؟

ارزش سهام عدالت هنوز به طور رسمی ارائه نشده است اما طبق اخباری که دردست می باشد ارزش سهام عدالت مردم نسبت به قبل 8 برابر شده است. طبق این فرمول افراد عادی جامعه که سهامی معادل 530 هزارتومان داشته اند در حال حاضر 4 میلیون تومان دارند.

سهام عدالت اقشار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی معادل 8 میلیون تومان می باشد.

بعد خانوارارزش سهام عدالت
یک نفره4 میلیون تومان
دو نفره8 میلیون تومان
سه نفره12 میلیون تومان
چهار نفره16 میلیون تومان
پنج نفره20 میلیون تومان
شش نفره21 میلیون تومان
هفت نفره22 میلیون تومان
هشت نفره23 میلیون تومان
نه نفره24 میلیون تومان

💡 اگر با پیام زیر مواجه شده اید :

[su_quote]سهامدار محترم سهام عدالت؛حساب بانکی ثبت شده شما در سامانه سهام عدالت قابلیت واریز سود ندارد.خواهشمند است جهت درج شماره شبای بانکی صحیح خود به نشانی www.samanese.ir مراجعه فرمایید[/su_quote]

هر چه زودتر برای تکمیل اطلاعات خود اقدام کنید.

✅ در حال حاضر اطلاعات کاملی از این فرآیند در دست نمی باشد و ما به صورت لحظه ای اخبار تکمیلی را برای شما آماده خواهیم کرد پس باز هم به ما سر بزنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.