ترفندفناوری

آموزش تغییر زبان واتساپ از انگلیسی به فارسی و بالعکس در اندروید

چگونه واتساپ خود را انگلیسی کنیم؟ نحوه تغییر زبان به فارسی و انگلیسی در برنامه WhatsApp

آموزش تغییر زبان واتساپ به فارسی و انگلیسی : برای دسته ای از کاربران پیام رسان واتساپ کارکردن با زبانی غیر از زبان فارسی می تواند کمی دردسر ساز شود. از این رو در ادامه با بخش ترفند ماگرتا جهت پاسخ به سوال چگونه زبان واتساپ را تغییر دهیم؟ همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : چگونه در واتساپ استیکر بسازیم؟

تغییر زبان واتساپ

نحوه تغییر زبان واتساپ

چگونه زبان واتساپ را فارسی کنیم؟ برای این کار کافیست ابتدا برنامه را به آخرین نسخه بروز رسانی کرده و سپس مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

قدم اول – وارد منوی موبایل خود شده و برنامه واتساپ را اجرا کنید.

قدم دوم – پس از باز شدن برنامه ، بر روی علامت سه نقطه در قسمت بالا سمت راست برنامه کلیک کرده و بر روی Setting ضربه بزنید و سپس در صفحه جدید باز شده بر روی گزینه Chats کلیک کنید.

چگونه زبان واتساپ را فارسی کنیم؟
چگونه زبان واتساپ را فارسی کنیم؟

قدم سوم – در صفحه باز شده گزینه Language را انتخاب کنید و سپس بعد از ورود به این صفحه بر روی App Language کلیک کنید تا منوی زبان های موجود در برنامه برای شما باز شود.

آموزش تغییر زبان واتساپ به انگلیسی و فارسی
نحوه انگلیسی کردن زبان برنامه WhatsApp

✅ در این منوی زبان فارسی که با نام Persian وجود دارد را انتخاب کنید. سپس مشاهده خواهید کرد که زبان برنامه فارسی شده است.

تغییر زبان فارسی به انگلیسی در واتساپ

حال چگونه زبان را از فارسی به انگلیسی تغییر دهیم؟ برای این کار کافی است مانند آموزش بالا بر روی سه نقطه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید. سپس در صفحه باز شده گفتگوها را انتخاب کنید و بعد از آن بر روی زبان ها را بزنید و در فهرست باز شده گزینه انگلیسی را انتخاب کنید.

💡 توجه داشته باشید که اگر گزینه Language یا زبان در منوی واتس اپ شما وجود نداشت می بایست زبان گوشی خود را به فارسی یا انگلیسی تغییر دهید تا شما فارسی یا انگلیسی شود.

در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با نحوه تغییر زبان واتساپ از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.