اخباراقتصادی

چگونه برای وام یک میلیونی یارانه ای ثبت نام کنیم +✔️ شماره پیامک

ثبت نام وام یک میلیون تومانی دولت و پرداخت اقساط از محل یارانه ها

ثبت نام وام یک میلیون تومانی دولت : رئیس‌جمهور در این خصوص گفت: قرار شد وام یک میلیون تومانی به صورت قرض الحسنه پرداخت شود و سود وام را دولت پرداخت کند؛ بنابراین مردم همان یک میلیون تومان را پس می‌دهند.

نرخ سود ۱۲ درصد وام یک میلیون تومانی برای متقاضیان حذف شده است و تا روز قبل از شروع ماه رمضان به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود؛ همچنین ثبت نام برای متقاضیان از طریق پیامک انجام خواهد شد.

پس از این اظهارات رئیس کل بانک مرکزی در خصوص شرایط جدید وام یک میلیون تومانی در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: با قبول پرداخت مابه التفاوت نرخ ۴ درصد با وام قرض الحسنه، توسط دولت مقرر شد وام پرداختی به همه خانوارهای یارانه بگیر به صورت قرض الحسنه و ۳۰ ماهه باشد. با اخبار اقتصادی ماگرتا همراه باشید.

برای وام یک میلیونی به کجا پیامک بدهیم

چگونگی ثبت نام وام یک میلیونی از زبان آقای همتی :
دريافت وام يک ميليون تومانی نیازی به ثبت نام در سامانه‌ای خاص ندارد بلکه قرار است تا وزارت رفاه به تمامی کسانی که يارانه می‌گيرند پيامک بزند.
.مهلت ارسال پیامک وام یک میلیون تومانی تمدید شد

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: مهلت ارسال پیامک به سرشماره ۶۳۶۹ برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی حمایتی کرونا، یک هفته (تا یکشنبه ۷ اردیبهشت) تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای اعلام کرد که آن دسته از سرپرستان خانواری که تاکنون نتوانسته اند سیم کارت تهیه و به شماره ۶۳۶۹ پیامک ارسال کنند، تا یکشنبه هفته آتی (هفتم اردیبهشت ماه) فرصت دارند در این زمینه اقدام کنند. درخواست می شود برای تهیه سیم کارت از تجمع غیر ضروری در مراکز مربوطه خودداری شود.

تمدید مهلت ارسال پیامک به شماره ۶۳۶۹ برای دریافت وام یک میلیونی

میرزایی سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا:
سرپرستان خانوار تا یکشنبه ۷ اردیبهشت فرصت دارند شماره ملی خود را به شماره ۶۳۶۹ ارسال و در انتظار پاسخ از سوی ستاد باشند.

شماره پیامک ثبت نام وام یک میلیونی یارانه

به گزارش خبرگزاری ماگرتا به نقل از خبرآنلاین و به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

به منظور حمایت از خانوارهای ایرانی که تحت تاثیر تبعات اقتصادی شیوع بیماری کرونا قرار گرفته اند، تمام سرپرستان خانواری که یارانه نقدی ماهانه دریافت می کنند و علاقمند هستند از تسهیلات بانکی حمایتی کرونا برخوردار شوند، می توانند با در نظر گرفتن شرایط مندرج در این اطلاعیه، ضمن پذیرش محتویات آن، کد ملی سرپرست خانوار را حداکثر تا روز یکشنبه ۹۹/۱/۳۱ از طریق تلفن همراهی که به نام سرپرست خانوار است به شماره ۶۳۶۹ پیامک کنند.

خانوارهای یارانه بگیر، برای استفاده از تسهیلات بانکی، تقاضای خود را صرفاً با پاسخ به پیامک هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah ارسال می‌کند ثبت کنند.

تاکید می شود برای اعلام تقاضا، هیچ گونه مراجعه به بانک‌ها و سازمان‌های دولتی نیاز نیست.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ساعت ۲۲ روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه جاری به همه سرپرستان خانوارهای دریافت کننده یارانه، پیامک ارسال خواهد کرد.

ارسال پیامک کد ملی سرپرست خانوار، به منزله قبول و تعهد اجرای ۴ بند این اطلاعیه از سوی متقاضی است.

در خصوص نحوه ثبت درخواست نیز طبق سخنان امروز رئیس کل بانک مرکزی، پیامکی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای سرپرستان خانوار ارسال می‌شود و متقاضیان از این طریق درخواست خود را به وزارت کار اعلام می‌کنند.

اما پیش از ارسال پیامک، وزارت رفاه با سرشماره V.Refah پیامکی را به خط تلفن سرپرستان خانوار مبنی بر مشمول بودن آنها ارسال خواهد کرد.

متن پیامک بدین شرح است:
سرپرست خانوار محترم؛
در صورتی که متقاضی استفاده از بسته حمایتی دوران کرونا بر اساس شرایط اعلامی دولت هستید لطفاً تنها از خط تلفن همراه اصلی خود که مالک آن هستید فقط کد ملی خود را به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال فرمایید.

اگر پیامک برای خط تلفن شما ارسال شده بدین معناست که از سمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشمول دریافت وام یک میلیونی در ایام کرونا هستید. بعد از دریافت این پیامک، لازم است فقط کد ملی سرپرست خانوار بدون هیچ کاراکتر اضافه ای به ۶۳۶۹ پیامک شود.

بعد از ارسال کد ملی سرپرست خانوار پیامکی جدید از سمت وزارت رفاه با سرشماره V.Refah ارسال می‌شود.

متن پیامک بدین شرح است:
پیامک شما دریافت شد نتیجه بررسی طی روزهای آینده از طریق سرشماره V.Refah ارسال خواهد شد.

شماره پیامک وام یک میلیونی
شماره پیامک وام یک میلیونی

سیم کارت رایگان برای متقاضیان وام یک میلیونی یارانه

یکی از معضلات اجرای پیامکی طرح درخواست وام یک میلیونی دولت، عدم دسترسی قشر ضعیف و کم‌درآمد به سیم‌کارت شخصی و تامین هزینه خرید آن است. از این رو، همراه اول و ایرانسل، دو اپراتور بزرگ مخابراتی کشور، تامین رایگان سیم‌کارت این متقاضیان را بر عهده گرفتند.

از همین رو، همراه اول و ایرانسل در راستای مسئولیت اجتماعی خود اعلام کرده‌اند که با توجه به نیاز وجود یک سیم کارت به نام سرپرست خانوار، این دو اپراتور تصمیم گرفته‌اند تا سیم‌کارتی رایگان به آن دسته از سرپرستان خانواری که سیم کارتی به نام خود در شبکه ارتباطی کشور ندارند، اهدا نمایند.

هر دو این اپراتورها اعلام نموده‌اند متقاضیان واجد شرایط فوق می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌ها، نمایندگی‌های مجاز و مراکز ارتباط با این اپراتورها در سراسر ایران، با همراه داشتن کارت ملی، سیم‌کارت اعتباری رایگان دریافت کنند.

پیامک سیم کارت رایگان همراه اول :

با توجه به شرایط دریافت وام یک میلیون تومانی مبنی بر ارسال پیامک با سیمکارت به نام سرپرستان خانواده، همراه اول در راستای مسئوليت اجتماعی خود، اقدام به ارائه سيمکارت اعتباری رایگان برای سرپرستان خانواری که سیمکارت به نام خود ندارند می نماید.
امکان دریافت در کلیه نقاط فروش همراه اول در سراسر کشور فراهم است.

سرپرستان گرامی خانوار؛
به استحضار می رساند تا هر زمان که مهلت ثبت نام وام یک میلیون تومانی تمدید شود، طرح اهدای سیم‌کارت رایگان توسط همراه اول نیز تمدید خواهد شد.
همچنین با توجه به اولویت حفظ سلامت شهروندان، متقاضیان می‌توانند به صورت غیرحضوری از نشانی shop.mci.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایند.
مطابق اعلام شرکت پست، سیم‌کارت‌های ثبت نام شده در اسرع وقت تحویل خواهد شد.

پیامک دریافت سیمکارت رایگان ایرانسل :

اگر سرپرست خانوار هستید وسیم‌کارتی به نامتان ثبت نشده،
برای دریافت سیم‌کارت رایگان ایرانسل، تا ساعت 5 عصر امروز، ۱ را به۳۴۹۷ بفرستید.
روی نبض سلامتی با ایرانسل.

سرپرستان گرامی خانوار،
به اطلاع می‌رساند تا هر زمان که مهلت ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی تمدید شود، طرح اهدای سیم‌کارت رایگان ایرانسل نیز تمدید خواهد شد.

همچنین با توجه به اولویت حفظ سلامت شهروندان، دریافت سیم‌کارت رایگان به صورت حضوری در دفاتر ارتباطی انجام نخواهد شد. متقاضیان می‌توانند با ارسال عدد ۱ به ۳۴۹۷ اقدام به ثبت درخواست و دریافت لینک ثبت نام نمایند.

سیم‌کارت‌های ثبت نام شده توسط شرکت پست در اسرع وقت تحویل خواهد شد.
روی نبض سلامتی با ایرانسل

شرایط دریافت و نحوه ثبت نام یارانه یک میلیون تومانی یارانه ها

شرایط تسهیلات به شرح زیر است:

۱-مبلغ تسهیلات برای هر خانوار یک میلیون تومان به صورت قرض‌الحسنه و تعداد اقساط ۳۰ ماه متوالی خواهد بود.

۲- اقساط ماهانه برای هر خانوار مبلغ ۳۵ هزار تومان است که از یارانه تیرماه سال جاری به بعد کسر خواهد شد.

۳- گیرندگان تسهیلات، نباید حساب بانکی یارانه خود را تا انتهای بازپرداخت اقساط، تغییر دهند.

۴- درخواست کننده تسهیلات با ارسال پیامک به سازمان هدفمند سازی یارانه ها، وکالت بلاعزل می دهد که بازپرداخت تسهیلات فوق را ماهانه از محل یارانه نقدی خود به نظام بانکی پرداخت نماید. این وکالت در حکم سند رسمی است و قابل اعتراض و ابطال در محاکم قضایی نیست.

وام یک میلیون تومانی نیازی به ثبت نام ندارد
نوبخت گفت: سایتی برای دریافت وام یک میلیونی یارانه بگیران در نظر گرفته نشده است و این کار پیامکی انجام می‌شود.

۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر داریم که در واقع بانک باید ۲۳ هزار میلیارد تومان منابع در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار دهد تا آن‌ها توزیع کنند.

نوبخت افزود: بازپرداخت این وام از یارانه تیر ماه به بعد برداشت می‌شود که حدود ۳۵ هزار تومان هر ماه کسر خواهد شد.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

13 دیدگاه

 1. مرضیه گفت:

  باسلام من مطلقه هستم و واقعاً به این وام نیاز دارم چرا پس اس ام اس دادم جوابی نبومد بخدا صاحب خونه جوابم کرده

 2. راشد گفت:

  کمنتا شما هم سکوت

 3. طهرانی گفت:

  شماره پیامک ثبت نام وام ۱ میلیون تومانی قرض الحسنه:
  سرپرستان خانوار باید کد ملی خود را به شماره ۶۳۶۹ پیامک کرده و پس از آن با پاسخ به پیامک هایی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با سرشماره v.refah برای آنها ارسال می‌کند، مراحل دریافت وام یک میلیون تومانی دولت را طی نمایند.

  1. محمد اسلام گفت:

   سلام من محمد اسلام هستم 3 نفر هستیم من ثبت نام کردم برای وام یک میلیونی من کد ملی ام رو فرستادم هنوز جواب ندادن

 4. درخواست وام یک میلیونی گفت:

  شماره پیامک ثبت نام وام یک میلیونی یارانه چیست؟ کسی میدونه راهنماییم کنه ممنون.

  1. ناشناس گفت:

   شماره ملی سرپرست خانوار،رو به سرشماره ۶۳۶۹ پیامک کنید،،فقط شماره همراهی که از اون پیامک میکنید باید حتما حتما بنام خود سرپرست خانوار باشه

 5. امین گفت:

  تو همه خبرگزاریها یه سایت معرفی کردن گفتن برین تو این ثبت نام کنید ماهم رفتیم ثبت نام کردیم به اشتباه گزینه اهدای یارانه زده شده توروخدا کمک کنید و پیگیری کنید ؟/ خواهش میکنم کمک کنید خیلی از فامیل ما اینطوری شدن

  1. ناشناس گفت:

   منم اشتباه شمارو کردم
   بجای اینکه پول بدن جوری طراحی کردن همینم ندن

 6. دکتر گفت:

  آقا برای منم واریز کنید

 7. راشد گفت:

  rashidbaluch54{at}gmail{dot}com

  1. راشد گفت:

   سلام علیکم راشد کدخدایی هستم من وام یارانه میخواهم یارانه دو نفریم

   1. کمنتا گفت:

    راشد عزیز به شما وام یارانه ای تعلق نمیگیرد . مگر اس ام اس کنید

   2. راشد گفت:

    شما هم لطفا ساکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *