فناوری

دانلود بهترین برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام برای اندروید

برنامه فالوئر بگیر اینستاگرام با سکه مود شده و بی نهایت و برنامه لایک بگیر اینستاگرام با سکه مود شده و هک شده جدید 2020

دانلود جدیدترین برنامه های فالوئر بگیر اینستا ۲۰۲۰هک شده با سکه بی نهایت برای افزایش تعداد فالوورها : این روزها با پیشرفت برنامه اینستاگرام و افزایش تعداد کاربران و محتوای با کیفیت در این برنامه بالا بردن تعداد فالوورها کمی مشکل می باشد. برای افزایش روش های مختلفی مانند خرید فالوور نیز وجود اما اگر به دنبال اپلیکیشن های رایگان و آسان برای انجام این کار می گردید در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.

برنامه فالوور بگیر InsEnGage

برنامه فالوور بگیر InsEnGage
برنامه فالوئربگیر InsEnGage
 دانلود برنامه با لینک مستقیم اندروید

اگر شما به تازگی اقدام به دانلود و نصب برنامه اینستاگرام کرده باشید راه بسیار سختی را برای افزایش تعداد فالوور هایتان خواهید داشت، اما اپلیکیشن InsEnGage می تواند با توجه به عملکرد موثری که دارد به صورت کاملا رایگان تا 5K فالوور را برای شما جذب کند.این برنامه با ایجاد هشتگ‌های کاربردی، سبب می‌شود که کاربرانش همیشه در بهترین موقعیت قرار بگیرند و لایک‌ها و فالوورهای بیشتری را دریافت کنند. یک قابلیت بسیار جالب این برنامه این است که پست‌های کاربر را زمانبندی کرده و به او می‌گوید بهترین زمان برای ارسال این پست چه موقع است.

💡 همچنین بخوانید : بهترین زمان فعالیت ، ارسال پست و گذاشتن استوری در اینستاگرام

بهترین برنامه افزایش فالوور FollowerBegir نامحدود با سکه اندروید

FollowerBegir فالوئر بگیر اینستاگرام
FollowerBegir فالوئر بگیر اینستاگرام
دانلود برنامه از کافه بازار

FollowerBegir یا فالوئر بگیر نام اولین برنامه ایرانی از سری برنامه های فالوور بگیر اینستاگرام می باشد که می تواند به صورت رایگان تعداد فالوئرهای اینستاگرام شما را به صورت واقعی افزایش دهد. این برنامه رایگان است.

از جمله ویژگی های برنامه می توان به دریافت سریع فالویر ایرانی در کوتاه ترین زمان ممکن، دریافت بازدید برای پست های استوری و هایلایت و بالا بردن تعداد کامنت ها اشاره کرد.نحوه کار با برنامه :

در این برنامه افزایش فالوئر اینستاگرام توسط کاربران 100% واقعی و ایرانی می باشد. برای کار با این برنامه اطلاعات کاربران به شما نمایش داده می شود و چنانچه شما دوست داشته باشید با فالو کردن آنها سکه بدست می آورید و با استفاده از همان سکه ها شما هم می توانید پروفایلتان را به معرض نمایش بگذارید و درخواست فالوور دهید.

برنامه فالوور واقعی اینستاگرام رایگان Fame Boom

برنامه فالوور واقعی اینستاگرام Fame Boom
برنامه فالوور واقعی اینستاگرام Fame Boom
 دانلود برنامه با لینک مستقیم اندروید

Fame Boom نام یک اپلیکیشن اندرویدی رایگان برای افزایش تعداد فالوورهای اینستاگرام می باشد که با مشخص نمودن هشتک های ترند شده در یک دوره زمانی خاص می تواند به شما پیشنهاد کند که در چه موضوع هایی به فعالیت بپردازید تا در مدت زمانی کوتاه تعداد فالوور های زیادی را کسب کنید. این روش کسب فالوور بهترین روش از نظر اینستاگرام می باشد و می تواند باعث پیشرفت قابل توجه پیچ شما شود.

💡 همچنین بخوانید : تعداد فالوور ارزشمند تر است یا تعداد لایک ؟ روی کدام تمرکز کنیم ؟دانلود برنامه فالوئر بگیر اینستاگرام برای اندروید Free Followers Plus

اپلیکیشن  Free Followers Plus اندروید
اپلیکیشن  Free Followers Plus اندروید
 دانلود برنامه با لینک مستقیم اندروید

Free Followers Plus از سری برنامه های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان می باشد که علاوه بر قابلیت جذب فالوئر شما می توانید از طریق برنامه اقدام به خرید دنبال کننده نیز کنید. این برنامه کم حجم و کاربردی با رابط کاربری ساده ای که دارد می تواند تجربه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورید. با استفاده از این برنامه می توانید جدیدترین هشتگ های ترند شده را برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان خود کشف کنید.

💡 گفتنیست برای رعایت حق سازنده برنامه ها و یا نبود نسخه‌ی مود شده از قرار دادن لینک نسخه های هک شده معذوریم. در ضمن برنامه های فوق نیازی به مود شدن ندارند و تنها با گذاشتن کمی زمان می توانید بازخورد مناسب را با قرار دادن محتوای خوب بگیرید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.