فناوری

دانلود اپلیکیشن مسابقه سبقت شبکه یک سیما برای اندروید و IOS

نصب اپلیکیشن مسابقه سبقت شبکه ۱ و اینترنت رایگان به همراه عضویت در برنامه و شرکت در مسابقه سبقت شبکه 1

دانلود اپلیکیشن مسابقه سبقت شبکه یک صدا و سیما به همراه نصب برنامه سبقت شبکه 1 – این اپ یک چالش هیجان انگیز از اطلاعات عمومی و پرسش و پاسخ می باشد که هر روز شانس شرکت در مسابقه آنلاین و دریافت جوایز ارزشمندی را به شما می دهد. در ادامه با بخش اندروید ماگرتا همراه باشید.

💡 نصب و مشارکت در این اپلیکیشن به صورت کامل رایگان و پشتیبانی شده توسط بزن یک می باشد.

دانلود اپلیکیشن مسابقه سبقت شبکه یک

دانلود برنامه مسابقه سبقت شبکه ۱
Sebghat Application
 دانلود با لینک مستقیم برنامه برای اندروید

اپلیکیشن مربوطه دارای حجمی بالغ بر ۳۰ مگابایت بوده و نصب آن نیازمند حداقل نسخه اندروید ۴ می باشد. پس از دانلود شما می توانید در مسابقه شرکت کرده و تعدادی سوال را در مدت زمانی محدود پاسخ دهید. همچنین گفتنی می باشد که شما از طریق نرم افزار Sebghat می توانید با برنامه سازان شبکه یک سیما نیز در ارتباط باشید.

نحوه شرکت در مسابقه‌ سبقت شبکه ۱ از طریق اپلیکیشن

این مسابقه شامل شش نفر شرکت کننده می باشد که هر یک باید روی یک صندلی نشسته و براساس زمان برای پاسخگویی به سوالات با یکدیگر به رقابت بپردازند، در این میان شما بیننده محترم برنامه نیز میتوانید شانس خود را برای کسب جوایز امتحان کنید.

به این صورت که سوال های پرسیده شده از حاضران در مسابقه در برنامه مسابقه سبقت نیز ارسال می شود و شما می توانید به آنها جواب بدهید. برندگان این مسابقه جوایز ارزشمندی دریافت می کنند، و می توانند در صورت تمایل، در لیست انتظار شرکت کنندگان مسابقات شبکه یک سیما قرار بگیرند.

زمان پخش مسابقه سبقت یکشنبه و دوشنبه ی هر هفته، ساعت بیست و سه، از شبکه ی یک سیما می باشد.

نکته جالب توجه در مورد این مسابقه طراحی دكور خاص آن می باشد، به این صورت که در طول مسابقه این صندلی‌های شرکت کنندگان حركت می‌كنند و متناسب با پاسخ‌ها و میزان پیشروی آن ها عقب یا جلو می رود.

نحوه عضویت و ثبت نام در اپلیکیشن سبقت

محیط برنامه مسابقه سبقت سرشار از پیچیدگی های فناورانه است. شما برای عضویت در برنامه کافیست تنها یک سری اطلاعات را وارد برنامه کرده تا بتوانید در مسابقه شرکت کنید.

قوانین شرکت در مسابقه سبقت

قوانین اپلیکیشن مسابقه سبقت
قوانین اپلیکیشن مسابقه سبقت

پس از آغاز مسابقه یک نفر از شرکت کنندگان را به عنوان دنبال کننده برگزینید. سپس منتظر باشید تا ویدیوی معرفی شخص مورد نظر برای شما پخش شود. سپس شما قادر خواهید بود که تصویر حاوی درصد اطلاعات عمومی وی را مشاهده کنید.

در طول مسابقه مجری برنامه خواهد گفت که دنبال کننده های یک شرکت کننده ، بتوانند چراغ یکی دیگر از شرکت کنندگان را بسوزانند.

منبع سوالات سبقت شبکه 1

حوزه موضوعی سوالات برنامه در بخش ادبیات فارسی بیشتر از بقیه فضاها می باشد اما در كنار آن سوالات عمومی، ایران‌شناسی، تاریخی و ورزشی نیز وجود دارد.

✅ اپلیکیشن سبقت به زودی به مجله ای تبدیل خواهد شد، که معلومات شما رو بروز نگه می دارد، و به شما کمک می کند تا سطح اطلاعات عمومی خود را بهبود بخشید.

💡 مسابقه پیشنهادی برای شما : دانلود اپلیکیشن مسابقه برخط شو شبکه پنج و شهربازی + آموزش

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *