فناوری

فعالسازی بسته ۲۰ گیگ اینترنت رایگان خانگی و ۵ گیگ موبایل

آموزش فعالسازی 20 گیگ اینترنت رایگان جدید و 5 گیگ اینترنت رایگان موبایل برای کرونا

۲۰ گیگ اینترنت رایگان : امروز چندین رسانه خبری، اخباری مضمون بر ارائه 20 گیگ اینترنت خانگی و 5 گیگ اینترنت موبایل رایگان برای در خانه ماندن مردم برای مقابله با ویروس کرونا انتشار داده اند. در ادامه با بخش اخبار ماگرتا جهت بررسی راست یا دروغ بودن این خبر همراه باشید.

ابتدا با هم متن متن خبری که امروز در کانال های خبری در شبکه های مجازی پخش شده است را مرور می کنیم، طبق سخنان رادکانی مشاور وزیر ارتباطات :

[su_quote]بسته های اینترنت با ظرفیت ۲۰ گیگابایت برای مشترکین اینترنت خانگی و ۵ گیگابایت برای مشترکین تلفن همراه در روزهای آینده تهیه کرده ایم.

با توجه به اعلام در خانه ماندن ملت شریف ایران در خصوص مقابله با ویروس کرونا این وزارتخانه بسته های اینترنتی را برای رفاه حال شهروندان فراهم کرده است که در روزهای آینده فعال خواهد شد.[/su_quote]

۲۰ گیگ اینترنت رایگان

اسماعیل رادکانی

اما این خبر (۲۰ گیگ اینترنت رایگان) چیزی بیشتر از یک شایعه نمی باشد زیرا در این خصوص اسماعیل رادکانی مشاور مدیرعامل شرکت زیرساخت در امور فنی ضمن تکذیب این خبر ، افزود:

[su_quote] نمی‌دانم این خبر چطور از قول من در رسانه‌ها نقل شده است. اصلا چنین چیزی در حوزه وظایف من نیست که بخواهم درباره آن صحبت کنم.[/su_quote]

پس از فعال سازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان دولت برای مقابله با ویروس کرونا در ایام عید و برای در خانه ماندن مردم، روزانه شایعات زیادی در خصوص ارائه اینترنت رایگان در شبکه های مجازی دست به دست می شود که این شایعه نیز یکی از آن ها می باشد.

💡 شما می توانید برای دریافت صحیح ترین اخبار دنبال کننده بخش اخبار فناوری ماگرتا باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

2 دیدگاه

  1. حامد قنبرزهی گفت:

    hamedejbari88{at}gmail{dot}com

  2. Mojtba_rezaiemhr گفت:

    @mojtba_rezaiemhr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *