کسب و کارمهارت

برای یادگیری و آموزش حسابداری گذراندن دوره بهتر است یا کارآموزی؟

آموزشگاه حسابداری عصرنخبگان چگونه تحول در آموزش حسابداری ایجاد کرده است؟

آموزش حسابداری عصرنخبگان : اکثر فارغ‌التحصیلان رشته حسابداری پس از آنکه مدرک خود را از دانشگاه می گیرند با حجم عظیمی از استرس و نبود اعتماد به نفس مواجه هستند. اگر بخواهیم کمی صادق باشیم باید حق را به آنان بدهیم؛ زیرا آنچه که برای ورود به بازار کار لازم است به طور مشخص در دانشگاه ها آموزش داده نمی شود. پس این سوال پیش می‌آید که چگونه به یک حسابدار با مهارت کافی تبدیل شویم؟ با مهارت ماگرتا همراه باشید.

برای آموزش حسابداری کارآموزی بهتر است یا گذراندن دوره؟

آموزشگاه حسابداری عصرنخبگان نمایندگی رسمی سازمان فنی حرفه ای و شرکت های مطرح نرم افزارهای حسابداری از جمله همکاران سیستم، سپیدار سیستم و نرم افزار هلو بیش از 7 سال است که در برگزاری کلاس های آموزش حسابداری در شرق تهران سرآمد بوده است. اما نکته ای که در طول این سال‌ها به آن پی برده‌ایم این است که آموزش دانش و مهارت حسابداری در دوره ها به تنهایی کافی نیست!

کارآموز باید کار با اسناد واقعی را آموزش ببیند تا در شروع کار دست و پای خود را گم نکند و تمامی آموزش هایی که قبلا دیده بی نتیجه نماند. اگر افراد پس از گذراندن دوره های آموزش حسابداری موفق به پیدا کردن شرکتی شوند که آنها را به عنوان کارآموز پذیرفته و صفر تا صد کار حسابداری را به آنان بسپارد که در بیشتر موارد خیلی بعید است چنین اتفاقی بیفتد؛ چرا که معمولا یک سری کار پیش پا افتاده برای شخص در نظر می گیرند که بعد از مدتی نه تنها کارآموز خسته خواهد شد بلکه به تدریج اعتماد به نفس خود را نیز از دست خواهد داد.

به همین منظور سعی کرده‌ایم از فضای آموزش‌های تئوری فاصله بگیریم و با برگزاری دوره تخصصی شغل حسابداری برای اولین بار به شبیه سازی سیستم های مالی و حسابداری روی آوردیم. در این سیستم کارآموز پس از فراگیری دانش حسابداری با مواردی که در آینده به عنوان یک حسابدار باید آنها را انجام دهد؛ دست و پنجه نرم می کند. ضمن اینکه دیگر نیاز به گذراندن هیچ دوره کارآموزی در هیچ جای دیگری ندارد.

آموزش حسابدار به سبک عصرنخبگان
آموزش حسابدار به سبک عصرنخبگان

حسابداری مهارت مورد نیاز برای همه !

آموزش حسابداری و کار با نرم افزارهای مربوطه مهارتی نیست که فقط برای حسابداران لازم باشد؛ حسابداری دانشی است که برای همه افراد از کارمند تا کارفرما و یا حتی برای محاسبه دخل و خرج شخصی نیز به کار میاید.

آموزشگاه فنی و حرفه ای عصرنخبگان به صورت تخصصی به آموزش حسابداری پرداخته و در این مسیر آنچه که بیش از سایر موارد برایمان اهمیت داشته، حفظ سطح کیفی کلاس ها و به روز بودن و هماهنگ بودن با نیازهای بازار کار بوده است.

هدف عصرنخبگان ارتقا سطح مهارت علاقه مندان است نه صرفا برگزاری کلاس و اعطای مدرک. از این رو با ارائه خدمات متمایزی مانند یک جلسه بازدید رایگان از کلاس، تکرار دوره آموزشی تا 2 بار به صورت کاملا رایگان، ضبط فیلم آموزشی جلسات کامپیوتری، همکاری با اساتید متخصص دانشگاهی و شاغل در شرکت‌های به نام، پشتیبانی یکساله از کارآموزان و انتشار تمرینات و فیلم های آموزش حسابداری از تئوری تا عملی به صورت مداوم در سایت تمامی تلاش خود را در جهت یادگیری کامل و هم‌تراز شدن شما با یک حسابدار خبره خواهیم کرد.

با مراجعه به سایت عصرنخبگان و مشاهده ریز جزئیات دوره های آموزش حسابداری تا تهیه یک رزومه قوی فقط یک کلیک فاصله دارید.

نتیجه پایانی : در حال حاضر بازار کار حسابداری رشد قابل توجهی داشته است. از این رو پیشنهاد میکنیم آموزش خود را به دست نمایندگی های مجاز و متخصص در این زمینه بسپارید.

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *